reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
aniaso, nie martw sie ;-) te psy maja wprawdzie ADHD :-D ale do tego sa przeinteligentne i baaardzo szybko sie uczą :tak:
Wiem co mowie, bo mamy Goldenke, a to generalnie "to samo" nasienie hihi. Nasza ma juz 4 lata, i na poczatku zjadła pare drobiazgów typu telefon komorkowy wtedy jeszcze nie-męża :-) , poobgryzała tapete, multum kapci i w ogole sporo innych rzeczy, ktore napatoczyly sie jej pod lapy. Ale fakt faktem- to byla tylko nasza wina, ze nie upilnowalismy/zostawilismy cos w jej zasiegu :confused2:
Tak wiec zycze duuzo cierpliwosci, i konsekwencji w wychowaniu, bo to potem zaprocentuje z nadwyzka :tak:
kurcze, to chyba podobnie, jak z dziecmi ...:eek: :-D
 
Kasia ja supelnie zaponialam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale dobrze że mamy Ciebie:tak: oczywiscie do życzen calym sercem sie dolanczam....

Sluchajcie zaczol mi sie 6 miesiac :-D:-D:-D:-D:-D myslicie ze moge juz zaczac sie rozgladac na powanie za wozkiem tzn pytam że jak mi sie naprawde spodoba to moge już kupić? :sorry:
 
reklama
Do góry