reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
dzięki bardzo, lekarz od razu powiedział żeby wziąć ze sobą pendrivea to nam nagra albo na płytkę, ale jak się pytałam o jakieś badania (pomiary) to mówił, że takie wykonuje się na 2D, a nic nie mówił o przełączeniu na to usg. mówił, że na 4D pooglądamy sobie maluszka, ale zobaczymy na miejscu, co z tego wyniknie :tak::-)

to jest twoje USG polowkowe, tak?
Te urzadzenia maja mozliwosc przelaczania pomiedzy 3D i 4D, na pewno dokona pomiarow. Nie martw sie ;-) a filmik to super sprawa. Rysy twarzy nawet widac! O ile dziecko sie odpowiednio pokaze, oczywiscie ;-)
 
to jest twoje USG polowkowe, tak?
Te urzadzenia maja mozliwosc przelaczania pomiedzy 3D i 4D, na pewno dokona pomiarow. Nie martw sie ;-) a filmik to super sprawa. Rysy twarzy nawet widac! O ile dziecko sie odpowiednio pokaze, oczywiscie ;-)
Moja chowała twarzyczkę w łożysku, ale za to plecki, pupcie i nóżki pokazała w całości.
 
Piwonia, ja zelaza nie biore, lekarz kazal mi tylko wiecej czerwonego miesa jesc ;-) biore kwas foliowy 1xdz, i magne B6 2x1 i nospe 2x1
a ja miesa nie jem bo mnie odrzuca,piję buraki kiszone,zawsze w ciaży pomagało,a ja mam coraz gorsze wyniki wiec pewno teraz juz bede musiała wziąść to żelazo,bo juz po poprzednich miałam brac,ale ze względu na zaprcia nie mogła mi podać
 
reklama
Do góry