reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

To fatalnie jak takie są dolegliwości po tym...A jaką masz dawke??Bo ja mam brać 3 dziennie po pół tabletki.
Właśnie wziełam pierwszą dawke.
ja mam 4*po 1/2 tabletce i dla równowagi 2*1 STAVERAN on niweluje te kołatania ale i tak mało pomaga, czasami jak silne są skutki uboczne to lekarz zwiększa dawke, po ok 2 tygodniach regularnego brania organizm się przyzwyczaja i się troszke to wszystko uspokaja
 
reklama
dobra ja zmykam starsza do szkoly odstawic,odebrac wyniki,a potem jade do kardiologa bo musze do 13 dzieci poodbierać i znimi do alergologa,wiec pewno dopiero jak wrócimy to sie odezwe
 
moge sie na poniedziałe umowić :angry::angry::angry::angry: i nei wiem czy to ma sens może sobbie samo pójdzie :confused2: jakieś domowe sposoby? może szałwi na wate i do ucha moze wyciągnie tą rope?
Nie liczyłabym na to, miałam pękniętą błonę bębenkową, wtedy dopiero dziwnie się robi, jak nie słyszysz stereo i rwie na deszcz, jak złamanie.
Lepiej idź jak najszybciej do lekarza.
 
Dziewczyny na pewno wszystkie damy rade karmić długo - tyle ile każda będzie chciała! Tylko nie trzeba słuchać "mądrych rad" w stylu - masz chude mleko, nakładaj kapturki, dziecko głodzisz itd... bo to straszne głupoty i mogą doprowadzic do tego, że sie naprawdę skończy wcześniej karmić...

Baaardzo polecam książke dr, Nehring - Gugulskiej "Warto karmic piersią" - mi bardzo pomogła, głównie nie dać się zwariować przez "pomocne babki" i karmiłam Anielke 10 m-cy. Odstawiłam ją sama bo przyszło kolejne lato, a ja juz miałam dośc wkładek laktacyjnych :baffled:

A i karmienie piersia o wiele wygodniejsze, niz szopki z butelką - jedzonko zawsze jest pod reką :-D;-)
 
ja mam 4*po 1/2 tabletce i dla równowagi 2*1 STAVERAN on niweluje te kołatania ale i tak mało pomaga, czasami jak silne są skutki uboczne to lekarz zwiększa dawke, po ok 2 tygodniach regularnego brania organizm się przyzwyczaja i się troszke to wszystko uspokaja
No ja tamtego leku nie dostałam:baffled: ale mam nadzieje że nie będze się bardzo źle czuła po nim!!

Dobra uciekam do wyrka,kupiłam wczoraj pełno gazet i krzyżówek więc mam co czytać.
MIŁEGO DNIA MAMUŚKI I BRZUSZKI:-D
 
reklama
Cześć. Przyłączam się z kawką :-). Nie mogłam dzisiaj spać. Od wczoraj jestem poddenerwowana przez mojego byłego. Od rana zabrałam się za sprzątanie, bo mnie nosi. Za chwilę zabieram się za okna.
 
Do góry