reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Cześć :-)
Ale mi fajnie na tym zwolnieniu :tak:
Dziewczyny czy któraś z Was ma może cos takiego jak skracanie sie szyjki macicy??
Jak to sie sprawdza czy sie skraca?? ( Jakim badaniem?) Od czego to może być itd??

mnie niestety temat zaczął dotyczyć :-(
stwierdza tolekarz podczas badania ginekologicznego
ale ja sama podczas aplikowania luteiny tez wyczuwam roznice...
U mnie jest to powiazane ze stawianiem sie macicy, stad tez nakaz oszczednego trybu zycia, i lezenie z miednica wyzej niz glowa (zeby Mlody nie naciskal na szyjke).
 
Witam sie piatkowo
Malinka jesli chodzi o te leki to tez zadnych nie biore ale czytalam ze ten lek na F ktory bierzesz moze powodowaz zaburzenia rytmu serca i wtedy podaje sie lek na uspokojenie tych zaburzen . W iekszosc dziewczyn bierze ISOPTIN 40 2 razy 1 tabletka dziennie i tu ci musze powiedziec ze ja biore ten izoptin ze wzgledu na arytmie serca i nie ma on zadnego zlego wplywu na dzidziusia i na prawde pomaga z tym sercem
Ale sie rozpisalam ale mam nadzieje ze pomoglam
pozdrawiam
 
reklama
Do góry