reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Witam się i ja .Wstepnie posprzątane tylko na dzis zachciało mi się robić pierogów ,więc za długo nie posiedze z wami ,bo potem na 14 mam manicure i fryzjera,wreszcie coś dla duszy...
 
reklama
Hej!
Ja od wczoraj jakoś dziwnie się czuję, brzuch mi sie spina i Młody jakos mniej aktywny i przez to się denerwuję i słabo strasznie spałam. Dziś miałam zaplanowane lekkkie pożądki i prasowanie ale chyba sobie odpuszczę....
Czy Wy tez tak macie, że jak tylko Małe Wam sie mniej porusza to stres?

DELI wkleiłam Ci na wątek ciuszkowy te spodnie z Mango. Nie wiem czy Wy macie na Śląsku jakis outlet (my mamy Factory i Fashion House) bo nie wiem czy one są dostepne w regularnej sprzedaży, Jeszcze były lniane spódnice - ale jakos słabo w nich wyglądałam :baffled:
 
Do góry