reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Hej!
Ja od wczoraj jakoś dziwnie się czuję, brzuch mi sie spina i Młody jakos mniej aktywny i przez to się denerwuję i słabo strasznie spałam. Dziś miałam zaplanowane lekkkie pożądki i prasowanie ale chyba sobie odpuszczę....
Czy Wy tez tak macie, że jak tylko Małe Wam sie mniej porusza to stres?

DELI wkleiłam Ci na wątek ciuszkowy te spodnie z Mango. Nie wiem czy Wy macie na Śląsku jakis outlet (my mamy Factory i Fashion House) bo nie wiem czy one są dostepne w regularnej sprzedaży, Jeszcze były lniane spódnice - ale jakos słabo w nich wyglądałam :baffled:
oczywiście jak tylko się mniej porusza to stres
mój się śmieję, bo jak skacze 24h/dobę to mówię jej żeby w końcu spać poszła
więc kobiecie się nie dogodzi

dziękuje za zdjęcie
 
witajcie!
nie było mnie tu tydzień:szok:, zaległosci raczej nie nadrobie ale mam nadzieje że wszystko u Was dobrze:-)
wydarzyło się u mnie sporo więc nawet nie wim o czym pisać, od wczoraj jestem "pogięta" musiało mnie przewiać i mam sztywne plecy lewą rękę i kark, łzy same z bólu lecą, jestem sama z Maluchami w domu, piszę 1 ręką mąż mnie ubrał, nie wiem jak dam sobie radę, apap mi się skonczył więc nic nie mam na b ól, smarowana jestem ketonalem. Nie pomaga
pozdrawiam
 
reklama
witajcie!
nie było mnie tu tydzień:szok:, zaległosci raczej nie nadrobie ale mam nadzieje że wszystko u Was dobrze:-)
wydarzyło się u mnie sporo więc nawet nie wim o czym pisać, od wczoraj jestem "pogięta" musiało mnie przewiać i mam sztywne plecy lewą rękę i kark, łzy same z bólu lecą, jestem sama z Maluchami w domu, piszę 1 ręką mąż mnie ubrał, nie wiem jak dam sobie radę, apap mi się skonczył więc nic nie mam na b ól, smarowana jestem ketonalem. Nie pomaga
pozdrawiam
oj no to nieciekawie sie porobiło,pewno by sie zdała jakaś wizyta u lekarza i porzadne leki na to
 
Do góry