reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Cześć dziewczyny ja bym chciała sie dopisać jeszcze tak nie śmiało, 5 dni temu @ nie przyszła test pokazuje dwie kreski :-)byłam w czoraj u gina ale powiedział ze za wcześnie na usg:-( dopisze ze to moj 31dc , dał l4 i kazał odpoczywać . Gratuluje wszystkim przyszłym Mamusią
 
reklama
wlasnie przegladalam forum.. nie bylo mnie dlugo bo zle sie czuje i moje objawy chyba za w ostrxzejszej formie.. .. nie moge jesc i wszysto wzracam wiec nie mama duzo sil wiec duzo odpoczywam i pije tylkmo maslanke.. .. a jak u ciebie aga???
 
Cześć dziewczynki :-) melduje sie i ja u mamuś sierpniowych :-)
u gina jeszcze nie bylam ale kilka tescikow wyszlo pozytywnie, @ brak wiec chyba wszystko zmierza ku dzidziusiowi :-)
Wizyte mam dopiero 8 stycznia, ale w poniedzialek chyba polece na betke. Napiszcie mi proszę, czy betke robi sie na czczo?
Buziaki ogromniaste
 
Witam z ranka. Wstaje tak wczesnie bo moj maly taki ranny ptaszek a pospalabym sobie:nerd:Wykoncza mnie te mdlosci, na dodatek nic mi nie wchodzi do jedzenia bo kolkiem w gardle staje:no:Aga raczej kazde badanie krwi jest na czczo niewiem nigdy bety nie badalam a zreszta to moja nie pierwsza ciaza takze bez tego jestem pewna ze jestem. :tak::baffled:
 
Witam wszytskie sierpniowe mamy 2009. Rok temu moj gink potwierdzil, ze jestem w ciazy. Moje szczescie nie mialo granic, a dzisiaj mam juz 4 m-c coreczke. Zycze Wam i tym Waszym fasolkom wszytskiego dobrego:-):-):-):-):-):-):-)
Sierpniowa mama 2008.
 
Witajcie,jestem tu nowa (chociaż przez ostatni rok byłam z Wami codziennie).Przez rok czasu staraliśmy sie z mężem o dziecko.To moja 3 ciąża i mogę sie dopisać ,termin na 17 sierpień 2009. Liczymy na to ,że to dziewczynka w porównaniu do poprzednich ciąż (a mam 2 synów )czuje sie świetnie :-) Pierwszy raz nie wymiotuje ,nie przesypiam całych dni i nocy .Jestem cały czas na chodzie i nie czuje żadnych objawów ciążowych ,dokuczają mi tylko te syfki:crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja niestety poroniłam - 5 TYDZIEŃ CIĄZY-
Chciałam Was ostrzeć jeżeli boli was brzuch nie zwlekajcie dzwońcie do lekarza, A JESLI ZOBACZYCIE PLAMIENIE CHOĆBY MINIMALNE NIE ZASTANAWIAJCIE SIĘ, JEDZCIE DO LEKARZA.
 
Do góry