reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

a ja mialam caly czas nadzieję, że ktoś się jeszcze znajdzie z podwójnym szczęściem.

Jakiś czas temu była tu dziewczyna, która mówiła, że ma mieć bliźniaki, nie bardzo pamiętam kto

Teraz już są małe szanse, że ktoś się znajdzie, już dawno pojawiły się mamy wrześniowe
Ale byłoby super

A jak mały Mateuszek? pewnie teraz śni mu się, że biega

no tak aneczka, pojawiłyśmy się na pierwszej stronie wątku sierpniówek i pewnie pierwsze założymy wątek z naszymi nowonarodzonymi skarbami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Emy jeszcze moze ktos sie znalezc, nie wszystkie mamy od razu znajduja sie na forum. Ja zapisalam sie na forum luty 2008 dopiero po porodzie z prostej przyczyny nie mialam internetu. I dlatego sie ciesze ze teraz moge byc z wami od poczatku. A Mateuszek mam nadzieje ze teraz juz sie rozbiega bo coraz ciezej mi go nosic.
 
witam dziewczynki w niedzielny wieczór :) ale mnie sie nie chce jutro do pracy iść ehhhh . mam takiego lenia, wolałabym w domu posiedzieć sprzątać, gotować itd. jakaś kurka domowa się we mnie odzywa :-)
 
hehe zaczynam się nad tym poważnie zastanawiać, bo u mnie w pracy sytuacja coraz mniej ciekawa. a jak jeszcze się dowiedzą o fasolce to będzie gwóźdz do trumny - tak cos czuję :dry:
 
No to sie nie zastanawiaj dlugo bo i po co, fasolka wazniejsza. A i poforumowac mozna wtedy czesciej;-):-D
No dobra ide w kimonko, bo moj synek za dlugo pospac mi nie da.
Milych snow sierpnioweczki:-):-):-)
 
no zobacze właśnie jak sie sprawy będą dalej układać. jak zacznie mi sie cisnienie podnosic w pracy jeszcze bardziej, to od razu ide na dłuższe wooolne. mam zamiar szefowi powiedziec o fasolce tak za miesiac - mysle ze jest szczesliwszy zyjac w nieswiadomosci :cool2: ale jak mnie wkurza to dowiedza sie z adnotacji na l4 :wściekła/y:
 
wiecie co, w stanach stworzyli nowe pieluszki, nazywają się g diapers.
wyglądają jak papmersy, składaja się z bawełnianych majteczek zapinanych z obu stron i z wypełnienia z biodegradowalnych składników, zero plastiku
Takie wypełnienie się wyrzuca.
Podobno w warunkach naturalnych taki wkład rozkłada się od 50 do 150 dni
a plastikowe pieluszki potrzebują na to 500 lat

gDiapers - Love at first flush. gDiapers the new flushable diaper.

ciekawe czy u nas też sa te pieluchy?
 
ja nie wiem nic na temat pieluch, dopiero zaczęłam się rozglądać w sklepie na te sprawy :-D aż się czasem obawiam czy sobie z tym wszystkim dam rade.huh.

Idę powoli do łóżka ;-)
Dobranoc dziewczyny, kolorowych!
 
reklama
no jako wooole miałam na mysli l4, nie dam się z kaski oskubać ;-) najgorsze jest to , ze moj dzial ma byc prawdopodobnie niedlugo rozwiazany, bo go przenosza do innego miasta. zaproponowali mi tez przeniesienie hahahaha - mala zmiana 350 km. i to mi cisnienie podnosi w ostatnich dniach, ale jakos to bedzie. cos czuje ze po macierzynskim bedzie wychowawczy i pracy bede szukac :cool2:
 
Do góry