reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

I ja sie witam :-)
a propo kulinarnych wyczynow mojego Macka w kuchni-coz nie mam tego szczescia co niektore z Was:no: Moj luby potrafi nawet spalic zupe, podgrzewajac ja:wściekła/y: 2 lewe raczki do garow...ale za to w wielu innych czynnosciach mi duzo pomaga ;-)
 
reklama
witam w niedzielny ranek dziewczyny bardzo mi przykro z powodu waszych fasolek... ja jutro ide do lekarza wiec dzis juz zaczynam sie zastanawiac co w tym moim brzuchu sie dzieje i czy napewno wszystko jest ok pewnie wszystko bedzie dobrze ale ja sie zawsze musze troche pomartwic tak juz chyba mam moj maz tez mi pomaga w kuchni zreszta nie ma za duzego wyboru bo mnie lodowka w dalszym ciagu straszy milej niedzieli Monika
 
jasne że mogę Zoa :-) z Jarosławia jestem :-D nie piszę na profilu bo pewnie mało kto wie co za miasto :-) zawsze jak tłumaczę to musze mówić że m-dzy Rzeszowem a Przemyślem :-D

uff obiad zjedzony :-) a jeszcze ciacho się piecze w piekarniku , ciekawe czy wyjdzie :D
 
z Jarosławia jestem :-D nie piszę na profilu bo pewnie mało kto wie co za miasto :-) zawsze jak tłumaczę to musze mówić że m-dzy Rzeszowem a Przemyślem :-D

To w fajnym miasteczku żyjesz, byłam tam dwa razy:-) i bardzo mi się tamtejsza architektura podobała. Rzadko kto wie gdzie są mniejsze miasteczka.. o moim Mielcu też zawsze wiedzieli tylko tyle, że się tam kiedyś samoloty robiło ;-)
 
A dziękuję Zoa :-p cieszę się że Ci się podobało :-D
Fakt, Mielec kojarzy się głównie z samolotami - ja niestety nie miałam okazji być ale kojarzę jeszcze to miasto z klubem Stal Mielec :-) i zabytkowo conieco mi świta (jak to studentce turystyki :-D)

ALe widzę że teraz pod Warszawę wyemigrowałaś :-)
 
reklama
Do góry