reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
No to może będzie Majeczka. Ja miałam przeczucie na początku na chłopca, ale może pokaże się dziewczynka :).
Moje dwie kochane zołzy proszę bez komentarza.
 
Hello!
Wróciłam po zakupach. Oczywiście miały być tylko warzywka ale ja się nie umiem ostatnio opanować. Taskałam więc na 4 piętro pomelo, pół kg marchwi, pół kg. pietruszki, chleb, śmietanę, sałatę lodową itp. Chyba razem z 3 kg tego było. Ale co dziwniejsze kupiłam mały sok pomidorowy tymbarka i jak nigdy, dosłownie nigdy nie przyszłoby mi do głowy to pić tak się normalnie przyssałam i już go nie ma:wściekła/y: A dalej mam ochotę:szok:
 
aleście nprodukowaly,nie mogłam przebrnąc do konca
czekam jeszcze na lekarke wiec nic nowego nie napisze,ale jak tylko cos bede wiedziec to szybko wam dam znac
komp włączony non stop,denerwuje sie,ale wiem,ze naszpital sie nie zgodze bo jelitowka tam panuje a tego to mi dodatkowo nie potrzeba:wściekła/y:
ja dzisiaj mam zupe krem z pieczarek,a na drugie bedzie sadzone z kefirkiem

a i witam nowa sierpniową mamusie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O! A co do obiadów to ja po raz pierwszy w życiu golonkę robię:szok: Od wczoraj w przyprawach, teraz ją gotuję a na końcu upiekę. Trzymajcie kciuki:tak:
 
reklama
Do góry