reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Deli, a o której masz wizyte?
Dopiero o 18, a jutro o 17 :). Ta dziś to krótka będzie, bo tylko badanie gin, później USG i do domu. A jutro badanie Maluszka będzie trwało około 40 minut.

Witam was!
Jestem nowa na forum i ciesze się niezmiernie, że w końcu znalazłam ciekawe forum dla siebie. Postanowiłam napisać swój pierwszy post właśnie w tym wątku bo nasza Marcelinka urodzi się (prawdopodobnie) właśnie 1 sierpnia :)
Pozdrawiam was serdecznie i mam nadzieję, że spędzimy ze sobą wiele czasu na ciekawych i sympatycznych rozmowach.
Iwona
Witaj :)

A, i pochwale sie. Kupiłam w koncu laptopa. W przyszłym tygodniu powinni przysłać. Ale sie cieszę :-)
Gratuluje. Ja dostanę swojego dopiero po obronie :)). Takiego ładnego białego jaki mi się marzy od dawna.
Na razie muszę jeszcze się starym ratować, a ma już trzy lata więc wiecie, że jak ma komp to dużo ;/.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry