reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Są cudowni ludzie na świecie

A ja miałam badania wczoraj. I wyniki mam dobre z moczu, alloprzeciwciała w porządku tylko krew coś lekko odbiega od normy, ale tylko troszkę więc się nie przejmuje. Zobaczę co gin powie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
pewnie żelazo ci spadło norma w ciąży:wściekła/y::tak: dobrze że żadnej infekcji nie ma:-)
a mnie coś ostatnio na soki rzuca podkradam synkowi kubusie:zawstydzona/y:
 
Deli krew zawsze w ciazy troche odbiega od normy bo my takie do konca normalne nie jestesmy, oczywiscie w dobrym tego slowa znaczeniu.;-)
A wiecie co kupilam teraz dla malego pieluchw w tesco te fioletowe i sa super, praiwe jak oryginalny pampers i duzo tansze kosztuja 30zl a pampersy juz 50zl. Ciekawe czy dla malenstwa tez by sie nadaly.
 
kaiu trzeba spróbować ja tez używałam ale dla takiego starszego i dada:tak:
dla noworodka kupie pampers potem żeby nie pieluchować szeroko kupie takie nie wycinane w kroku kiedyś happy takie były ale podobno się zmieniło zobaczę a tesco dobre:tak:
 
Nie mam pojęcia jakie fioletowe :(. Będę musiała się uczyć na szybko. A pampers juz nie wie jaką cenę ma mieć.
 
Deli krew zawsze w ciazy troche odbiega od normy bo my takie do konca normalne nie jestesmy, oczywiscie w dobrym tego slowa znaczeniu.;-)
A wiecie co kupilam teraz dla malego pieluchw w tesco te fioletowe i sa super, praiwe jak oryginalny pampers i duzo tansze kosztuja 30zl a pampersy juz 50zl. Ciekawe czy dla malenstwa tez by sie nadaly.
właśnie koleżanka kupiła je kiedyś swojej córze i mówła że są super, zresztą sama je widziałam, więc powiedziałam mojej bratowej że są takie i warto je kupić, więc kupiła i okazało się że to są te zwykłe foliowe. chyba że opakowania są różne, i ona kupiła akurat te złe;-)
 
tesco białe--- foliowe
tesco fioletowe ---oddychajace
zaświadcza osoba mieszkająca kupę lat rzut beretem od tesco i kupująca fioletowe
 
Ostatnia edycja:
Malgos bo sa tam jeszcze jedne tansze za 25zl i to jest szajst a te kosztuja 29,90 i sa boskie. Cieniutkie, chlonne super pupy sie trzymaja, nie widze roznicy specjalnej miedzy pampers, choc nie pogardze ewentualnymi wygranymi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Deli nauczysz sie samo przyjdzie, w razie czego masz forum i mamuski z doswiadczeniem.
 
aha teraz będę wiedzie ć
wiecie co chyba uciekam na zakupy bo słoneczko wyszło i nie sypie, a to pewno chwilowe, no i wpadłam na pomysł obiadu:tak: zrobię mielone z mizerią:-)

kasia bo o ile dobrze się orientuje to właśnie te co kupiłaś produkuje pampers dla tesco:-D sprawdź na opakowaniu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry