reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Tak ostatnio sie zastanawiałam po jakim czasie można odczuć ruchy dziecka pod ręką..nie pamiętam kiedy pierwszy raz poczułam bartka ale pózniej to dawał sie we znaki .na brzuchu miłam śmieszne duże guzy..a najgorzej było jak wlazł pod żebra....cudne wspomnienia:-)
 
reklama
Pod reka to czuc dosc pozno musi byc juz dostatecznie silne. Ale w brzuchu ostatnio czulam juz w 16tyg a wiec calkiem za niedlugo. Tak pod reka to po 20tyg z hakiem
 
witam wszystkie mamy, nie było mnie parę dni bo strasznie się czułam ale od dziś czuję się wspaniale, jutro też biegne na badania bo w poniedziałek wizyta u gina! denerwuję się troszkę czy wszystko jest ok.
Jeżeli chodzi o ruchy to tak po 18tygodniu w kolejnej ciąży a w pierwszej po 20tc zaczynamy czuć już maleństwo.

pa
 
idę sie trochę położyć... zajrzę pózniej.. miłego dnia życze. a tobie kasia zebyś z kibelkiem nie musiała juz dzisiaj rozmawiać:rolleyes:
 
Cześć Dziewczyny a ja od rana do wieczora mam mdłości i już szczęka mi opada od żucia gumy bo niby troszkę mi lżej jak żuję ;) No i ostatnio mam sny bardzo kolorowe jak z filmu a dzisiaj to normalnie mój mózg coś pokręcił. Śniło mi się, że się przytulam z mężem i wszystko wskazuje na to że to przyjemna gra wstępna a w rzeczywistości nie daje się mu nawet przytulić bo mnie jakoś odpycha od niego a libido jest na poziomie nawet minusowym. Oj pokręcone to wszystko;)
 
reklama
Mi też amory nie w głowie. Biedni ci nasi tatusiowie. Ostatnio usłyszalam nawet z wyrzutem: "no tak zrobiłem co trzeba to teraz w odstawkę"...:sorry2:
 
Do góry