reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

hej basia1807 to nawet lepiej ze czujesz sie zle to znaczy ze z dzidziusiem wszystko wporzatku. no chyba ze bedziesz miała niepokojące objawy to wtedy zaczniesz sie martwić...witaj na forum:-)
 
reklama
A ja mam chęci ogromne na miłosne igraszki, ale mój mąż ma pietra, że dziecku może sie cos stać. Nie docieraja do niego żadne argumenty, a następna wizyta dopiero za miesiąc :( Żałuję, że teraz przy mężu nie spytałam o to lekarza.
 
No ja tez zbytniej ochoty nie mam ale dzis problem rozwiazal sie sam. M wyjezdza na poczatku lutego do Holandii, a wiec zostane sama, w dodatku nie bedzie go na roczku synka:no:
basia1807 witaj i pisz czesto:-D
 
dziekuje za mile slowa:-) to dziewiaty tydzien... moj m stwierdzil, ze bedzie sie dopiero cieszyc jak urodze i bedzie zdrowe:-( ale w sumie mu sie nie dziwie.

mam pytanie:-(RR to cisnienie krwi... tylko czyje moje czy dziecka? a jesli dziecka to ile wynosi norma? bardzo dziekuje za pomoc;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
basia1807 to twoje cisnienie idealne to 125/80, ale jesli jestes niskocisnieniowcem to moze byc nawet 100/70 i nawet troche nizsze. Wyzsze nie bardzo.
 
wiem, ze jest nas wiecej... w mojej rodzinie to czesta przypadlosc... niestety:-( ale mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze;-) mam juz corke ale to bylo cztery lata temu i za duzo nie pamietam. :zawstydzona/y: od kiedy mozna uslyszec serduszko dziecka? wiem ze to wczesnie ale barzdo mnie wszystko interesuje:-D
 
Jesli jestes bardzo szczupla to kolo 12-13 tyg ciazy tzn. przez powloki brzuszne, jesli wiecej tluszczyku to troszke pozniej
 
reklama
Witam
Basiu jesteśmy w podobnej sytuacji ja poroniłam dwa lata temu a rodziłam 5 lat temu wiec też srednio pamietam co i jak i tez panikuje przy kazdym bolu brzucha i ukluciu...

mdlosci mi po malu chyba przechodza ale wole nie zapeszac dzis nie wysiedzialam do konca pracy i zwolnilam sie z ostatniej godziny nie moge chyba siedziec tak dlugo az strach pomyslec bo to poczatek co bedzie pozniej.
ja sie narazie nie rozgladam za wozkami i innymi choc i to mnie nie minie po Kubie nic mi nie zostalo za to kupilismy nowa wieksza pralke... i tu watek humorystyczny brakuje 5 milimetrow zeby weszla do lazienki :-D trzeba wyciac futryne... wiec mam fajna pralke ktora stoi w przedpokoju

milego wieczorku
Monika
 
Do góry