reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
hej kaska...
mdlosci to jak moja siostra teraz ciagle ze mna hhheheh....
nawet juz i kawy rozpuszczalnej nie pije ....jakos mi ochota przeszla.....
ech...
jade do szkoly z dziewczynami zaraz...
wroce jakis sprzatkanko, obiadek....
 
cześć dziewczyny!!!
trochę mnie tu nie było...
byłam w sobotę u lekarza i potwierdził 9 tydzień ciąży :-D
tak się z mężem cieszymy i trzymamy kciuki za pomyślny przebieg :happy2:
suuuuper :-)
 
Iza no to super :-)
jakos szybko mijają mi te tygodnie, a wam? wydaje mi się że dopiero co robiłam test a to już 10 tydzień...:tak: nie wiem,, później pewnie będzie się dłużyło jak brzuszek będzie ogromny :-D
 
A ja wlasnie sie dowiedzialam jak cuchnie gotowana ryba:wściekła/y:Poszlam na chwile do mamy a ona rybe gotuje, boze myslalm ze zwymiotuje, szok. Co ta dzidzia ze mna robi:eek:

Iza bardzo sie ciesze ze wszystko ok. Mam nadzieje ze teraz to juz wszystkie nasze fasolki dotrwaja do konca:-)
Aga jak sa te mdlosci to znaczy pewnie ze dzidzia ma sie dobrze. Jestem pewna ze tym razem bedzie w porzadku:tak::-D
Pozdrawiamy wszystkich:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja dziś nie śpię od 5 odkąd mąż do pracy poszedł, potem byłam po skierowanie na badania w przychodni i chyba pójdę się zdrzemnąć bo moje oczy straaasznie małe i szczypiące, a jutro z rana na badanie krwi dobrego dnia życzę
 
Do góry