reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Ja też jutro wybieram się na badania krwi. Dzisiaj to w ogóle nie czuję, że jestem w ciąży. Czy to możliwe że wszystko w porządku i że ze mnie taka szczęściara?? Nic mi nie dolega:dry:
 
reklama
Ja też jutro wybieram się na badania krwi. Dzisiaj to w ogóle nie czuję, że jestem w ciąży. Czy to możliwe że wszystko w porządku i że ze mnie taka szczęściara?? Nic mi nie dolega:dry:
Mi tez kompletnie nic.
Jeszcze nie miałam USG i szczerze mówiąc nie moge sie juz go doczekac bo czasem to się zastanawiam czy naprawdę jestem w tej ciąży ;-)
 
Nie ludz sie to moze byc chwilowe:eek:Tez tak czasem mam a za chwile atakuje mnie ze zdwojona sila:wściekła/y:Ja na wyniki jade w poniedzialek.Pozdrawiam
 
CZEŚC.. NIE PRZESPANA CAŁA NOC:wściekła/y:

KASIA TOBIE RYBA DZISIAJ ŚMIERDZIAŁA:-D JA MAM TAK PRZY SMAŻONYM MIĘSIE I PYTAM WSZYSTKICH CZY ABY NIE PRZETERMINOWANE:dry:
 
no wlanie roksana113 chcialam sie mame spytac czy ta ryba aby swieza jest ale nie chcialam jej urazic:eek:A czemu nocka zarwana?
 
NIE WIEM...ZAWSZE SPIE PO 12 GODZ. A DZISIAJ SIE PRZEWRACAŁAM Z BOKU NA BOK. CHODZĘ TERAZ NIEPRZYTOMNA. :dry: ZEBY NIE MDLOŚCI KAWE BYM SOBIE ZROBIŁA. ALE ZE JUZ DZISIAJ ROZMAWIAŁAM JUZ Z PANEM KIBELKIEM TO JUZ DRUGI RAZ NIE MAM OCHOTY:-( WOGLE TE NASZE ROZMOWY SĄ NIE PRZYJEMNE:-D
 
No to moze w ciagu dnia sie zdrzemniesz. Ja tez juz z kibelkiem rozmawiam a kawa jest feeee. Ja taki smakosz kawy:szok:Mnie w ciagu dnia moj synek tak wymorduje ze nie mam problemow ze spaniem, a nawet ostatnio moj synek mnie rozpieszcza i spi do osmej, a wiec nawet sie wysypiam:-)

Hej wampirka20@wp.pl. Mam nadzieje ze niedlugo i ja sie w koncu troche lepiej poczuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej Dziewczynki :-) Życzę Wam miłego dnia. Tym, które źle się czują życzę poprawy samopoczucia. I oby Pan Kibelek więcej nie straszył;-)

Pozdrawiam.
 
Do góry