reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Cześć Dziewczynki. Co do witaminek to lekarz zalecił mi łykać coś, ponieważ mam morfologie w dolnych granicach. Dał mi listę ;) Na razie biorę Prenatal Complex i powiem szczerze, że bardzo pomaga również w przemianie materii....że tak to ładnie nazwę. A wczesniej bywało ..strasznie :zawstydzona/y:
 
Witam was dziewczynki :)
jestem właśnie po pierwszym USG :-):-):-)
I az sie usmiecham od ucha do ucha :-D:-D:-D
widziałam i slyszalam serducho :tak: bije jak szalone :-)
no i mam pierwsze fotki mojego szkraba :-) juz sie nie moge doczekac kolejnego USG :-)
 
Ja jestem na zwolnieniu od 3 grudnia (praca w zimnie, dźwiganie i do tego spożywka) bo zmęczona byłam , mdliło mnie i do tego wszystko mi z rak leciało ze zmęczenia (8h na stojąco),brzuch bolał na maksa i omal palca nie odcięłam wiec od 6 tyg na l4 i w sumie dobrze ja się cieszę :tak:
Ja też pracuję na stojąco (salon z bielizną damską i męską) w Centrum Handlowym i to po 12 godzin. Tak się zastanawiam kiedy pójdę na zwolnienie?
Moja ginekolog powiedziała że może mi wypisać zwolnienie ale ja na razie nie chcę bo się dobrze czuję. Zobaczymy ile jeszcze dam radę? ;-)
 
Cześć dziewczyny, nadszedł kolejny dzień z naszymi fasolkami:-), powoli zaczynam się przyzwyczajać do mysli, iż za parę miesięcy obok bedzie taka mała istotka :zawstydzona/y:....kochana i nasza..:zawstydzona/y:.

A tak wogóle to czy zastanawiałyście się już nad imieniem dla waszej dzieciny...?
Pozdrawiam, Agnieszka
 
Witam oj ale się rozpisałyście nie było mnie tu ze dwa dni i tyle stron do nadrobienia miałam.Kurcze jestem chora byłam u lekarza ale niestety dostałam tylko rutinoscorbin,tantum werde,stodal do picia i mam leżeć tydzień w łóżku.A do tego nic nie przyjmuje mój organizm nawet wody wszystko wymiotuję.Modlę się ,aby choć troszkę się to uspokoiło ,bo mam serdecznie dość:wściekła/y:
Do tego niemiłosierny bół głowy i gardła ,nie wiem jak to przezyję...
 
aga.p
ja juz mam dwa imionka : Jak bedzie chłopiec to bedzie Mikołaj a jak dziewczynka to Maja :-). Tak chcielismy z mężem całą rodzinkę mieć na "M"
Ja jestem Marta
mąż Maciek :-)

Jakoś mam przeczucie, że bedzie chłopak :tak:
 
reklama
Do góry