reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

no ja zazwyczaj mam bardzo wysoka morfologie a jak jestem w ciazy to jak spada to dopiero jest u mnie na wlasciwym poziomie.....nigdy nie mialam anemii ani zadnych problemow z wynikami krwi.....
 
reklama
Ten prenatal complex to faktycznie ma wypasiony skład ;) brałam go w 1 ciąży (znaczy sie kupiłam jedno opakowanie), ale odbijało mi się później imbirem :zawstydzona/y:. Z tego co widzę w jakiejś aptece internetowej nie jest on wcale droższy od feminitalu N (prenatal complex - 25zł, a feminital N -28zł obydwa za opakowanie 60tabletek). Teraz biorę prenatal classic, bo ma stosunkowo wysoką zawartość żelaza, a ja zwykle anemik jestem :-).

Hmm no to może u mnie w aptece jakieś insze są ceny :-) nie wiem. jak skończę feminatal n to zakupię coś innego, będę wtedy przy większych zasobach :-D
u mnie badania wyszly ok. gin mowil ze witaminy profilaktycznie nie zaszkodzą.
Ale tak czy siak jest mi słabo i mam zawroty głowy i ciemno się robi jka wstaję :/ mimo że staram się powoli wszystko robić. eh. :-(
 
maggie to normalne....organizm twoj ciezko pracuje niestety.....i hormony sie zmieniaja.....nic zlego sie nie dzieje

dobra ide ukrecic jakies nalesniki moze......dzieciaki bede zadowolone:):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam ponownie,

niedawno wróciłam z pracy i robię obiad a w międzyczasie czytam sobie co dziś u nas słychać. ;-):-) Fajnie, że jest nas już coraz więcej... :-)
 
Mój małżonek niestety będzie w domu dopiero po 20 :-(, ale umilam sobie czas oglądając wózki na allegro :-). Niektóre są po prostu śliczne tylko ceny przerażają...brr
 
aneczka to fajnie...

nas czeka kupienie wszystkiego.....bo po moich dzieciach nic nie zostawilam....zreszta stare by bylo....
popytam kolezanek moze co nieco beda mialy do oddania :):):
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też zerkam na wózki w necie :-D Trzeba dobrze przemyśleć sprawę, bo rodzimy w sierpniu, czyli juz bardziej jesień niż lato. Zacznie się plucha, wiatry, mrozy... a dzieciaczkowi musi być ciepło. Kiedyś myślałam o wózku Omega firmy Hebart, ale ma małą gondolkę i jak będzie chłodno i przykryję dzieciaczka, to będzie mu trochę ciasno. Rozważam kupienie osobnego wózka głębokiego i potem lekkiej spacerówki. Muszę to wtachać na 3 piętro, więc musi być lekkie. Omega jest chyba najlżejsza z tych wielofunkcyjnych, ale ta gondolka trochę mała. Z drugiej strony ile dzieciaczek będzie chciał siedzieć w tej gondoli. Mój siostrzeniec ma pół roku i już od dwóch miesięcy korzysta raczej ze spacerówki.
 
no ja na szczescie nie mam takich problemow bo u nas zimy wlasciwie nie ma....
a w wiekszosci jezdze samochodem....wozek to mi potrzebny wlasciwie aby bylo w czym dziecko do ogrodu wystawic hehehhe
 
reklama
Ja na szczęście mam problem z głowy. Mam po synku kombajn tzn. wózek wielofunkcyjny. Gongolka prawie nowa, a w spacerówce do wyprania tapicerka, tudzież zamówienie różowej w przypadku małej rudej kopii mamusi!
 
Do góry