reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

fajnie musiałaś wyglądać z ta podkładką..:-D ja spie teraz średnio 12 godzin a i tak chodze senna w dzień...a co gorsza nic mi sie nie chce robić. lenia mam w tylku ale mam nadzieje ze mi to przejdzie bo już nie mogę siebie znieść:baffled:
 
reklama
he dziewczyny ja tez pochodze z Gdanska...

a u mnie mdlosci na calego.....masakra.....bylam dzis w centrum chcialam polazic po sklepach i skonczylo sie na tym ze wrocilam do domu...tak zle sie czulam.....i po powrocie rozmowa z kibelkiem...wrrrr.....
 
to widać, że większość z nas jest z północnej części kraju
no a Gdańsk to się chyba nie wypłaci z becikowym w sierpniu :)
aga współczuję, może to centrum tak na ciebie zadziałało. Ja się bardzo źle czuję w centrach handlowych, zwłaszcza teraz
dziwne zapachy, zero powietrza, hałas
 
witam Was, ja tu zaglądam i wiele się od Was uczę choć mało piszę :-)
u mnie mdłości raz są a raz nie, apetyt tak samo, zachcianki też są ale nie chce mi się ich jeść :-p
a najgorsze co się stało wczoraj i nie wiem co mam o tym myśleć
tak więc chciałam zapalić lampkę nocną no i "popieścił" mnie prąd, okazało się że kochany króliczek rodziców dobrał się do kabla. teraz nie wiem czy mojej fasolce nic się nie stało a nie mam żadnych złych objawów tzn plamień bólów głowy itp.
miała może któraś z Was taką sytuację? być może za bardzo się przez to stresuję, nie wiem
pozdrawiam Was wszystkie
 
nie wiem czy prąd ma wplyw na dziecko (raczej nie) ale wiem na pewno ze króliczka bym utukla:wściekła/y:

oczywiście żartuje..zaraz mnie obrońcy zwierząt z ziemią zruwnają:dry:
 
rasqo ja na święta miałam przygodę ze światełkami choinkowymi, też mnie prąd lekko "popieścił" :tak: mowiłam o tym ginekologowi i stwierdził że to za lekko żeby miało jakiś wpływ, z fasolką wszystko dobrze. Co innego jakby to był jakiś silny wstrząs i naprawdę mocne kopnięcie ;-)
pozdrawiam idę jeść obiad bo umieram z głodu :-D
 
reklama
Do góry