reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

dzięki dziewczyny... skontaktowalam sie z kliniką, do której jestem zapisana i lekarz, do którego póki co chodzę, ma do mnie oddzwonić..
zobaczymy co mi powie :-(
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Jestem tu nowa :-).
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona przyszłych sierpniowych mamusiek :-D

Pozdrawiam
 
Leila83 faktycznie lepiej sprawdzic, jak mnie pobolewa to jak na @. Sluchaj z prawej strony a wyrostek?Myslalas o tym? Przy wyrostku bol pojawia sie w dole brzucha z prawej strony, nasila sie przy chodzeniu
 
Kasia, to nie może być wyrostek. Boli mnie wyrazie na dole brzucha, z tym ze leciutko z prawej. Tak kłuje co chwilkę. Zaczynam sie coraz bardziej martwić. Siedze sama w pracy i ciągle o tym mysle. Koncze prace o 17. Jesli chcialabym to sprawdzic to musialabym pojechac do jakiegos szpitala :-(
 
reklama
cześć dziewczyny ! leila83 też raz miałam takie kłucia ale po paru godzinach mi przeszło. delikatnie masowałam to miejsce. ale tez byłam przerażona.


dzisiaj miałam koszmarny ranek:baffled: najpierw zrobiło mi sie słabo pózniej pot zimny mnie oblał,czarno przed oczami i mdłości....szybko zjadłam płatki z mlekiem i mi przeszło... nie wiem co sie dzieje.. przy kazdym myciu zębów wszystko zwracam..codziennie to samo:baffled: wy też tak macie?:confused:
 
Do góry