reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Hej! Co do witamin, to mój gin na piątkowej wizycie powiedział, że jeśli chcę, to mogę zacząć już brać witaminy. Mówił, że bez znaczenia jakie, bo praktycznie wszystkie mają podobny skład. Narazie łykam Falvit M, bo mojej siostrze zostało trochę, a potem to nie wiem, co kupić... Słyszałam, że niezły jest Prenatal Complex. Słyszałyście cos o nim?
 
Nie bralam nic w poprzedniej ciazy i teraz tez nie bede no chyba ze zajdzie taka potrzeba. Lykalam tylko magnez bo mialam skurczyki. W pierwszej ciazy lykalam falvit i uwazam ze jest bardzo dobry a te wszystkie prenatale to tylko wyciaganie kasy z portfela bo sa drogie a sklad prawie ten sam. Dodatkowo dobrze tez brac tran bo ma tluszcze rybne wazne dla prawidlowego rozwoju dzieciatka
 
reklama
Do góry