reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Nie wiem Leila83 co ci poradzic ciezko tak okreslic co to moze byc, moze po prostu przeziebilas jajnik. Ale chyba nie od razu szpital, nie wiem nie chce ci nic narzucac jak bardzo cie niepokoi to lepiej sprawdz u swojego lekarza.
Ja np. gdy zaczynalam plamic to bol byl bardzo silny jak na @ rytmiczny ale nie bylo to klucie. Stawialabym na jajniki ale lekarzem nie jestem. Skonsultuj sie ze swoim lekarzem a jak bedziesz coswiedziala to daj znac.
 
reklama
Witam Was dziś Dziewczynki :-)
Ja chodzę do gina prywatnie bo w przychodniach mają takie terminy że ciąży nie starczy ;)
Żeby nie płacić za badania, to poszłam do lekarza rodzinnego, żeby dała mi skierowania i muszę Wam powiedzieć że... odmówiła mi :wściekła/y:
Prosiłam, błagałam, ale powiedziała tylko że ma limit wystawiania skierowań. :wściekła/y:
Musiałam za te badania zapłacić i zaraz się przespaceruję po wyniki, jest taka piękna pogoda że aż z przyjemnością się przejdę :tak:

P.S. Ja teraz mieszkam w Warszawie ale pochodzę również z Trójmiasta :-D
 
roksana113 ja z rana tez wymiotuje potem jest troche lepiej. Moze jednak brak ci jakies witaminki? Mialas robione wyniki?
_karincia_ wcale sie nie dziwie ze ci odmowila, bo lekarze teraz oszczedzaja na tym co sie da, nawet jesli niestety usciubi to nasza kieszen. Ja na szczescie zalapalam sie do fajnej pani dr z NFZ i za nic nie dam sie od niej przegonic:wściekła/y:
 
cześć Kasia...nie biore witamin bo lekarka powiedziala ze narazie kwas foliowy wystarczy . badania mam na 22 w czwartek. przy bartku tego nie miałam .wogle mi nic nie dolegało.dlatego mam taką malutką nadzieje ze to bedzie jednak córeczka:sorry2: '' nadzieja matką głupich'':-D

cześć agusia0611 !!! nie wiem czy wiesz ale nie widać twojego zdjęcia avatar. (to tak na marginesie)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też na razie tylko kwas foliowy biorę.
Moja ginekolog powiedziała że jak zobaczy wyniki badań to stwierdzi czy witaminy dac czy nie, "bo niektóre się naczytają i biorą te witaminy a później rodza się 5 kilowe dzieci ;-)"
 
reklama
Koti81 :-):-):-)dobra interpretacja ztym połówkowym

Ja wózki oglądałam w internecie, nawet można było znaleźć fajne za 800 czy 900 zł. ale nie pamiętam strony
Oczywiście przeglądałam wózki dla bliźniaków i trochę jestem przerażona bo one średnio ważą 20kg

Kasia, coś czuję, że moje dwa maleńkie serducha mają sie lepiej ode mnie. przynajmniej według reguły: im gorsze objawy tym lepiej
Zresztą wolę tak twierdzić bo jak pomyślę że mogłyby czuć się jak ja to zaraz zaczynam schizować:baffled:

co do badań to wszystkiego się dowiem po 18tym. zobaczymy jakie badania zrobi nasz doktor. w sumie nie wiem jakie panują tu zwyczaje

Efe1980, nie chodziło mi o to żeby pisać jak najwięcej, nie zrozum mnie źle
jest różnica między dziewczynami, które się zapisują i jakoś zostają w pamięci, a pojedynczym wpisem,
po prostu dziś zastanawiałam się, czy może kilka z nas nie zmieniło nicków
jak zrobiłam listę to faktycznie jest ok 50 czy 60 z nas które już kojarzę, dlatego łatwiej jest mi zobaczyć kto jest kto a kogo czytam tylko raz

w każdym bądź razie lista sierpniówek jest, jak ktoś chce dołączyć do naszego grona to nie mamy nic przeciwko, prawda?

Dzień dobry wszystkim,
wyobraźcie sobie, że mój poprzedni post czekał na wysłanie całą noc
po prostu czytając forum zasnęłam na siedząco:rofl2:
m wrócił do domu wieczorem i zastał mnie śpiącą przy biórku, aż mi się podkładka na mysz przykleiła do policzka:-)
Zupełnie sobie teraz nie radzę z własnym organizmem, jakby mi ktoś ciała podmienił

Leila, mnie też tak kilka razy kuło, ale szybko przechodziło, nie wiem co to jest

olcia trzymam kciuki, żeby wszystko było ok

Marcia, witaj w naszym gronie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry