reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Kira trzymam za Ciebie kciuki.

Kurcze u mnie przed chwila sie wanienka wywrocila a mama sie smieje ze to znak
:-D:szok:
Ja tych skurczy nie umiem liczyc!:no: 16 min,20min,10min, po 30-40 sekund a miedzy tym jeszcze mnie krzyz boli:baffled:
 
reklama
jambor ja wiem tylko ze widzisz te odleglosci za tak absurdalne...
po prostu beznadziejne:no: Ale jak widac te przepowiadajace sa calkiem rozne od porodowych.
Przynajmniej jak sie zacznie to nie bede miala watpliwosci:-D

Dobra uciekam i owocnej nocy zycze :tak:
Jutro Seba przyjedzie wiec raczej nie zajze tu :-p
 
Elis nawet sie na forum nie pokazuj tylko sie naciesz lubym ile wlezie:-);-) a kto wie może jakis efekt z tego będzie;-);-):-)

heheh ale mi sie zrymowało....
 
A ja już pasuje z przyspieszeniem tego co mam być bo strasznie sie przez to dołuje, co mam byc to będzie zobaczym co mi jutro powie gin, ale nic na siłe masażyk pewnie zrobi może coś po tym ruszy zobaczymy. Małemu chyba tam dobrze mi pozostaje czekanie i liczenie ruchów czy u niego ok, no i nauka cierpliwości ale z tym to jest ciężko.
Życze Wam dobrej i owocnej nocki może dla niektórych to akurat dziś?
jutro się odezwe trzymajcie kciuki za ktg i wizyte u gina
 
MAGDA GRATULACJE CORECZKI.CZEKAMY NA ZDJATKA:tak:

pinka
dziekuje za rade z tym soczkiem z burakow.rozumiem ze tu chodzi o taki zwykly ze sklepu??bo sama to raczej sobie nie zrobie[antytalent kulinarny]

ja sie juz klade i spokojnych nocek zycze zwlaszcza dla kiry trzymajcie sie do jutra
 
reklama
juz nas u coraz mniej jest:-(

MAGDA OGROMNIASTE GRATULACJE!!!POCHWAŁ SIĘ SWOIM SKARBEM:tak:

Ale sie dzieje,Magda miala miec jesczze 11 dni a tu juz jest po.
ja tez zmykam spac,dobranoc dziewczyny jakby co to powodzenia:tak:
 
Do góry