reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

witam ponownie
Antylopka zazdroszcze wycieczki za miasto ja to bym najchętniej wskoczyła do wody jakiś basen albo jeziorko ale w tym roku niestety moge sobie tylko pomarzyć

u mnie cisza troche tylko brzuszek nieznośny hehe może faktycznie coś sie zaczyna dziać!!! chciałabym ale też chciałabym doczekać do 28 sierpnia wtedy mam termin i wtedy też mój A ma urodzinki a to by była super niespodzianka hihi

hehe Natalka mnie tez obce babki zaczepiają na ulicy i mówią że będzie syn a co najśmieszniejsze lekarz nie jest pewien bo pępowinka zasłoniła co najważniejsze i sami nie wiemy kto wyskoczy.Ciekawe po czym one rozpoznają płeć?

kurcze a co do soku z buraków to niewiedziałam że może wywołać skurcze czytałam tylko gdzieś o malinach a sok z buraków sama sobie z marchewką robiłam hehe dobrze że nic sie nie stało....
 
reklama
Jestem
Ale koszmar ta pogoda,wracając ze szpitala podeszliśmy z mężem na bazarek po zakupy i jak wracaliśmy takie skurczycho mnie złapało ze aż mnie zgięło:no:myślałam że jak usiąde to przejdzie,ale nie:no:ledwo szłam:-(i nadal mnie taki ból trzyma i kurczy co chwile:sick:ale śluz biały,i tyle...
A oczywiście na KTG zero skurczów,zapis ok.Nastepne KTG w sobote,jak nic nie wykaze to juz na 100% w poniedziałek do szpitala mam sie zgłościć z torba:baffled:jeju ile można,tak mnie boli że ja już naprawde mam dosc:hmm::sad:narzekam strasznie,wiem,ale naprawde jestem już tym wszytskim zmęczona.Nawet nie mam siły na spacer:sad:
Aniulka może faktycznie coś u Ciebie zaczyna sie dziać:tak:
Janborku ja też czytałam,ale po którymś z koleji przeszło mi:-)
 
Antylopka u nas to pewnie wyjdzie z zaskoczenia:-p
Kira bidulko chcialabym ci jakos pomóc,szkoda ze to niemożliwe,Ty chyba najbardziej juz zasługujesz zeby w koncu urodzic:sick:

Janbor faktycznie byłoby fajnie jakby wam dzidzia taka niespodzianke zrobiła:tak:

Mam dosc tej pogody,prosze o deszcz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-(
 
KIra jesli chodzi o te aparaty KTg to jest to dla mnie jakas paranoja ze u ciebie nigdy nic nie wykazuja a ty sie biedaku zwijasz z bolu:szok::szok: u mnie to co innego bo ja to dopiero 1 dzien po terminie ale Ty to juz na prawde zasługujesz na porod i to na mega lekki:-):tak:

Do poniedziałku juz nie daleko:eek::baffled:
obys wytrzymała....
 
Kira to dlugo Cie trzymaja. U mnie na 8 dzien idzie sie do szpitala i wywoluja.
A ty masz chyba dzisiaj rowny tydzien tak?

A mnie taki dziwny skurcz zlapal jakby mi kto mnostwo igiel w brzuch wbijal:szok:
normalnie gdyby nie to ze brzuch jak kamien sie zrobil , nie wiedzialabym o co chodzi:eek:
 
Kasia jak dla mnie Kira jest mega bohaterką z tym czekaniem i wstyd mi ze ja taka niecierpliwa jestem:zawstydzona/y: ale czekam na te nasza niepsodzianke tak bardzo ze az czasem mi sie wydaje ze sie nie doczekam a na dodatek mama straszy mnie jakimis czarnymi scenariuszami:baffled::sorry2:

Możemy sie jeszcze zrównac w terminach;-)
 
Dziewczyny kochane jesteście ale nie czuje sie bohaterka:tak:po prostu taki nasz los niektórych:-(bywa,trzeba cierpliwie czekać i nie narzekac :-(
Janborku myśle że dotrwam do poniedziałku-juz nieługo:baffled:a na lekki poród to chyba wszystkie liczą,a ja wam wszystkim tego życzę:-)
Elis u nas 10 dni czekaja,a że 10 dzień wypada w niedziele to mam sie zgłosic w poniedzialek rano(mam nadzieje ze nie bede musiala bo bede juz po:hmm:)
Kasia u nas też koszmarny upał,w cieniu mamy 32 stopnie:no:bardzo gorąco:baffled:
 
reklama
Wiatm dziewczynki:-)
Melduję się rozpakowana:) Wróciłam dziś do domu z Oleńką:-)
Wiecej napisze jak bede miała czas a narazie pozdrawiam wszystkie dwupakowiczki :) :-):-):-)
 
Do góry