reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Kirka no poprostu porażka komu do jasnej ciasnej my płacimy tyle kasy co miesiąc !!!!! jak słysze takie historie to mi się nóż w kieszeni otwiera :wściekła/y: ja odpukać jak ide do szpitala to jest miło i przyjemnie można pogadać z pielęgniarkami , położnymi być może dlatego że chodze do takiego gina którego one wszystkie bardzo go lubią bo on taki bajeran jest ;-) :happy:

Ola no też mieliście pomysł :-D:-D:-D hehee to teraz jak zaczniesz rodzić to jedziecie do marketu a nie do szpitala tak ;-):-D

a ja dziś jeszcze miałam klientkę na manicur i pedicur powyginałam się troszke ale nic się nie dzieje i jak tylko burza minie jedziemy na grila ;-)a co będe se na koniec żałować :-D
 
reklama
witam serdecznie:-)
nie było mnie 6 dni na forum, bo dałam karte rodzince jadącej nad morze:happy: (jaka ja dobroduszna jestem)

gratuluje wszystkim nowym mamom i ich dzieciaczkom

u mnie w końcu jakiś ciążowy objaw się pojawił (poza brzuszkiem). Kilka razy miałam już takie bóle okresowe:tak:, i chyba troche mi spuchły palce u rąk, bo obrączka i pierścionek coś mało ruchliwe się stały...:rofl2:

nie wiem czy uda mi się nadrobić wszystkie zaległości, więc jak będę nie w temacie to sorki:sorry:
 
Czesc kobietki
Mam termin na 15. sierpnia, a od 24 tyg mialam uwazac na szyjke (bralam fenoterol). W 2. polowie lipca szyjka zaczela sie rozwierac i lekarz oznajmil mi, ze teoretycznie any time moge byc mamusia... I co - dalej chodze w ciazy, co wiecej, przybylo mi 3 kg :D. Nie mam ani jednego objawu :/, brzuch wysoko, ZERO skurczy, sluzow, czopow, biegunek, zdenerwowania, tylko jestem coraz ladniejsza - i grubsza, a nogi mam spuchniete jak shrekowa Fiona. Czy to oznacza, ze ja juz nie urodze i bede w ciazy na zawsze?
Wiem, ze marudze, ale gdyby nie ten alarm w lipcu to czekalabym na przyszlasrode i moze po terminie bym sie denerwowala. A tak... dalej mam romans z puchnacymi stopencjami, bezsennoscia i wlasna ciazowa niecierpliwoscia.
ps Moja mala, ktora dotychczas nazywalam Spiaca Krolewna (taka byla ruchliwa hehe) od godziny jakos dziwnie intensywnie kopie. Prosze zeby to byl objaw, prosze...
 
Bardzo Wam dziękuje za wszystkie miłe słowa:tak:
Ola-no niezły pomysł mieliście:-D-mnie moj tata namawiał na kino:-pdarmowe bilety;-)
Antylopka-obrączka i pierścionek leża na półeczce od jakiegos miesiaca,tylko mąż sie krzywo patrzy:-D
Natalka dokładnie-spójrz na Ole-nic,nic i nagle okazuje sie ze maluszek moze byc w kazdej chwili znimi:tak:
A mnie dzis chyba rozsadzi,strasznie mnie boli spojenie i cały dół (krocze) i mam wrazenie ze rozsadza mi szyjke:szok:kurde zeby to nic złego nie było:no:i jeszcze te cholerne skurcze i bóle brzucha:-(
Odstawiłam ten magnez-moze maly chce wyjsc a on go blokuje:confused:
Ola co do zmiany lekarza to już jest 3 który ma odmienne zdanie na mój temat-przestane im wierzyc i tyle:wściekła/y:nadal bede chodzic na KTG a jak cisnienie nie spadnie to wmusze sie na izbe przyjęć-jestem po terminie w koncu:eek:
Mandinkaa-witamy u nas:tak:mój maluch jest potwornie aktywny od tygodnia,pytałam lekarza to powiedział ze nie jest to normalne,ale nie jest też to nic złego-dzieci tak maja czasem-może coś wyczuwaja bąbelki:-p;-)
 
Kira zapomniałam ci napisać że też słyszałam od mojego lekarza że elektroniczne ciśnieniomierze zawyżają ciśnienie! bez wzgledu na cene i firme ciśnieniomierza dla lekarzy nie są one miarodajne :szok: ja ostatnio tez miałam bardzo wysokie ciśnienie w domu i poszłam do przychodni zmierzyć i było o wiele niższe niż w domu. Po poworcie do domu znowu zmierzyłam tym elektronicznym i było jeszce wyższe niż na początku. Także chyba coś w tym jest że te tradycyjne są najlepsze :tak:

A co do wproszenia sie na izbe przyjęć to nawet jak sie jest po terminie to wcale to nie takie proste przynajmniej u mnie w szpitalu :no: moja kumpela była 5 dni po terminie i lekarz stwierdził ze nic jej sie nie dzieje więc ma jechać do domu i jeszcze poczekać zamiast blokowac łóżko :szok::wściekła/y::no: niestety teraz po naszej służbie zdrowia można spodziewać sie wszystkiego! :-( oczywiście co najgorsze :wściekła/y::no:
 
Hej kobietki :-) my własnie skrecilismy przewijak, który zajmuje baardzo duzo miejsca w pokoju, no ale jak to moj mąz mowi: wszystko dla dziecka:-)

Ola no dzielna z Ciebie dziewucha i trzeba dodac pomysłowa;-);-) popieram zdanie Zdanki teraz zamiast na porodowke to najpierw zachaczcie o market:-) no co, limity zakupów i wyprawka piechotą nie chodzą:-):-);-)

Kira dobrze zrobiłaś z tym magnezem (ja tez odstawiłam) bo może Adaś faktycznie chce wyjsc a to go blokuje:-(
Jak CI te wszystkie objawy nie miną to moim zdaniem powinnaś faktycznie wymusic przyjecie na izbę bo w koncu jestes juz 3 dni po terminie a na dodatek masz wysokie cisnienie:no:
A co do tych ruchów to ja juz sama nie wiem bo moja mała tez bardzo ruchliwa jak na ten etap ciązy :szok::szok: i nie bardzo rozumiem tłumaczenie lekarzy, że to zły objaw a nic z tym nie chca zrobic:sorry::nerd: bo jednak niektore dzieci tak mają.Jakos mi jedno drugie wyklucza....

Chciałam Wam jeszcze przekazac pozdrowienia od Edytki:-) jakos sie trzyma chociaz zaczeło jej rozsadzac miednice i sie boi ze jeszcze urodzi:no:
 
acha chciałam jeszcze powitac nowa sierpniowa mamusie:-) czemu dopiero teraz do nas zawitałas???:-) No ale lepiej poźno niz wcale:-)

Ja też sie ostatnio zdziwiłam, że jakos nie chca przyjmować ciężarnych po terminie do szpitala:no::szok: ale to może dlatego,że jest prawdziwy wysyp porodów przynajmniej w tym szpitalu gdzie ja bede rodzic:no:
 
Janborku ja też pytałam lekarza co oznacza że mój Maciuś ostatnio taki ruchliwy a gin mi powiedział że to jedynie oznacza że ma taki charakterek :tak: jak my dorośli czyli jedni są mniej a inni bardziej energiczni i nie należy doszukiwac sie w tym niczego złego! :-) jak dla mnie to jest logiczne wytłumaczenie i nie biore pod uwage straszenia innych lekarzy ze to moze coś złego oznaczać bo niby co? dziwne.....

Tez witam nową sierpniówke szkoda tylko ze tak późno :-(

Co z Mrozik? czy w końcu odezwała sie do kogoś? :szok:
 
Silunia no ja jeszcze w dwupaku:rofl2:dziekuje za zyczenia:tak:bardzo sie ciesze ze sie odezwalas;-)

Kira
z tym kinem tez niezly pomysl:-D:-D Odnosnie lekarzy czyba rzeczywiscie pozostalo ci im tylko ufac.

Mandinkaa
fajnie, nowa sierpniowka:tak:Nie denerwuj sie, 15 sierpnien dopiero bedzie.Ja termin mialam na 9 , czyli przeterminowana, kto wie czy u ciebie spoznienia nie bedzie.Zycze wytrwalosci.

Raabit wydaje mi sie ze jesli dziewczyne wyslali do domu bo byla po terminie 5 dni a nie miala zadnych objawow to chyba nic zlego??Przeciez porod zaczynaja wywolywac po 10 dniach.Nie wiem , nie znam sie ale tak mi sie zdaje.
 
reklama
Janbor a moj lekarz pyta sie mnie ciagle czy czuje ruchy malego , bo to dobry znak.
Tak sie sklada ze moj tez sie wierci , kopnie od czasu do czasu, i ciesze sie, bo to znak ze zyje, zdrowy, aktywny, no bo niby co to za zla oznaka ze sie rusza??
 
Do góry