reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

hehe Ola ja juz tez mojemu A. mówiłam ze poród móglby sie zacząc albo w duzym sklepie albo w kinie,byłoby fajnie:-)ale faktycznie moze jak poczjesz ze rodzisz to szybko jedzcie do sklepu i niech mysla ze to tam zaczelas rodzic:-D

Mandinkaa witaj serdecznie,napisz cos wiecej o sobie.

Kira i janbor dobrze ze odsawilyscie ten magnez,moze faktycznie on blokuje,ale kurcze z tym ciesnieniem to tez nie dobrze,w sumie nie wiadomo juz co robic:confused2:

wiecie co ja czasem czuje jakb moja mala swoje rączki wkładala mi az do moich nog czy wy tez tak czujecie?moze to znaczyc ze pcha sie w dół????
 
reklama
Ola mi chodziło o to że skoro Kirę puszcza lekarz do domu twierdząc że nic złego sie nie dzieje mimo podwyższonego ciśnienia to po 2 dniach po terminie ciężko jej będzie sie dostać do szpitala na izbe przyjeć bo wiem że nawet po 5 dniach nie chcą przyjmować (przynajmniej w moim szpitalu) :-( nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam i wiesz o co mi chodzi? :tak:

A swoja drogą zgadzam sie z tobą, ż jeśli maluszki sie ruszają to tylko dobrze o nich świadczy hihihihi :-)
 
Ja wysyłałam eska do mrozik ale niestety do tej pory nie mam odpowiedzi dlatego mysle, że ona juz pewnie rozdwojona:-):-)

A teraz zmykamy na jakas niezdrowa kolacyjkę:-):-) trzeba korzystac puki można;-)
 
Kasia tylko byloby troche przykro gdyby porod zaczal sie w nocy:-(!!Albo wczesnym rankiem kiedy wszystko jeszcze pozamykane.:-p
Tak to super pomysl, przed tym wszystkim jeszcze zamowic karetke do Auchan:-D:-D:-D
 
Janbor smaka mi narobilas na fast fooda!!!
No i ta ostatnia okazja-kusi.
Moj man obiecal ze podskoczy do McDonalda.:tak::tak:

A Mrozik 100% w szpitalu, niedlugo sie podzieli informacja
 
niesety musze sie zadowolic kanapka z pomidorkiem:zawstydzona/y:

Antylopka
ja sie juz o Ciebie pytac mialam .Myslalam ze ty juz moze rozdwojona , a wiem ze masz termin jak ja:szok:;-)
 
No co ty Elis, szukaj, jedzonko jest nam potrzebne,to dobrze ze mamy apetyt:tak:

Ja zastanawiam sie co by tu schrupac, wiesmaka, bicmaka, frytek nielubie, wogole to rzadko jadamy w takich knajpach, ale dzisiaj to juz moze ostatni raz na dlugi czas.A tam...
 
reklama
Ola ty to faktycznie moze ostatni raz zjesz cos niezdrowego także korzystaj póki jeszcze możesz :tak:

Ja dzisiaj kupiłam sobie lody o smaku czekolady milka :tak: mniam mniam :tak: no i u mnie też w każdej chwili może zacząć sie akcja wiec nigdy nie wiadomo czy takich lodów nie jem po raz ostatni przed porodem :szok:
 
Do góry