reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

reklama
Dziewczyny mam na wydruku KTG do góry chyba tętno dzidzi bo skala jest od 30 do 240:tak:tętno w normie:-D a na dole muszą byc skurcze podziałka jest co 20 czyli 0, 20, 40, 60, 80, 100:tak::-pmam tu parę skoków najwyższy do 40prawie ale to nie był bolesny skurcz:no:to ciekawe ile miały te w nocy bo bolały jak...:szok::wściekła/y::szok:
 
Ja znów na chwilkę, zaraz męża musze wpuścic do komputera.
W skrócie odpowiem na pytanie. Tak mam miec wywoływany poród . Do szpitala mam sie stawic z mężem i torbą na ok17 w środę , wtedy dyżur ma mój gin i tak jak dzisiaj powiedział będziemy rodzic. Ja nie nastawiam się na 100% , że urodzę, przy Weronice , niestety nie działały na mnie ich kroplówki na wywołanie a dostałam ich w przeciągu tygodnia chyba z pięc i nic, więc to nie tak prosto, chyba , że gina uzyje jakiejs innej metody typu przekłucie pęcherza płodowego. Zobaczymy.
 
ja też po badaniach i wyszły dobrze - ktg w normie bez skurczy chociaż w nocy je mam ale za to dzienne ustały :tak: i rozwarcie na 2 cm także jeszcze zostało mi trochę czasu ale to trudno przewidzieć jak szybko zacznie się akcja przy drugim dziecku. z pierwszym i rozwarciem na 4 cm chodziłam prawie m-c - zobaczymy ;-)
najgorsze jest to kiepskie samopoczucie - szczególnie w upały, chociaż urlop zakończyliśmy przed czasem - tak silne bóle miałam w nocy i nie mogłam spać i zaczęłam puchnąć, ale najgorsze jest wrażenie że ci dziecko wypadnie zaraz - przy ruchach tak boli strasznie że nie mogę się ruszać :rofl2: hm... uroki... ale już niedługo.
jeśli coś się zacznie to wiem że lekarza mam na telefon i on się mną zajmie tak że urodzę szybko i w minimalnym czasie potrzebnym do porodu :blink:
 
GOSIA 7 gratulacje!!!!!!!!!!!!!
Ja też ma termin na 22 sierpnia, ale moje Słonko się nie spieszy:-( Tydzień temu szyjka 3cm, 0 rozwarcia, 0 skurczy..................
A z tymi lodami:-D - myślę sobie: co mam żałować - przeciez narazie nie dbam o linię:-p
U mnie bez zmian: zgaga i delikatny ból w krzyżu
 
Witam Was znowu!! :-) Niestety nie mam za bardzo czasu, bo co dwie córki to nie jedna, ale postaram się bywać tu częściej, jak tylko siły i czas pozwolą.

No to urodziłam, jak widzicie szybko, w sumie I okres 4h a II jakieś 10 minut, 2 skurcze parte i Ula jest na zewnatrz. Ale opiszę to dokładnie później. W każdym razie poród jak dla mnie lekki i szybki.
Już mam szwy zdjęte i ładnie się wszystko goi, czuję się bardzo dobrze.
Uleńka jest słodka, dużo śpi, ładnie je i jest spokojna. Julka dzielnie znosi nową sytuację, ale czasem daje popalić, bo to bardzo dla niej trudne. A najtrudniejsze dla mnie, bo chciałabym się rozdwoić i być dla każdej w 100%, no i jeszcze się kiedyś wyspać..hihi..
Ale czas leci szybk i mam nadzieję, że jakoś się to wszystko podociera, tylko narazie nie mam pojęcia jak sobie z nimi poradzę jak Maciek wróci do pracy :szok:

Fotki postaram si wlkeić szybko, ale teraz wybaczcie bo muszę już zmykać, puki Ula śpi iść pod prysznic.

Do rychłego napisania!! :tak:
 
GOSIA7 GRATULUJE KRUSZYNKI OLENKI!!!!!!!!!!

Gosia7 pewnie ze jestes sierpniowka , tylko wczesniej rozdwojona:-DPokaz maluszka:tak:

Gosia***
mi sie zdaje ze to nasilenie skurczy ktore maszyna pokazuje nijak maja sie do bolu, ja dzis mialam raz okolo 76 i nic specjalnego nie poczulam.

Magda 25
zycze ci w ta srode oby poszlo szybko, co by ci sie dobrzy lekarze trafili

Magda-sirpien przerazilo mnie troche to rozwarcie 4 cm. z ktorym chodzilas miesiac:szok::szok:
Tez mam to uczucie ze maly wypadnie, prze mocno w dol, tak juz od kilku dni, coraz bardziej.

Sylwia
a co tam, jedz ile wlezie, ja wlasnie ide po rozka truskawkowego do zamrazarki:-p
 
Gosiu ogromne gratulacje!!!!
pewnie ze jestes sierpniowa mama:tak:pokaz nam zdjecie swojej córuni:-)kurcze ale Twoja mala urodzona mieiac wczesniej i tyle wazyla,a moja kruszynka 3 tg przed i tak malutko wazy:-(co ja mam robic?czy jedzenie cos pomoze?czy ona poprostu taka malutka bedzie?przeciez ja jej nawet zlapac sie bede bała jak to taka kruszynka bedzie.lekarz mowi ze jest ok,ale dla mnie to trozke dziwne,bo ile moze przytyc,najwyzej pol kilo,o ile w ogole tyle zdazy:-(


Naur świetnie ze do nas wpadłas,jesczze troche czasu i wszystko sie jakos ulozy,na poczatku nigdy nie jest latwo.

Kira i janbor miłego spacerku:tak:

Magda25 no to bedziemy trzymac kciuki,chyba to Ty jestes nastepna w kolejce,no chyba ze ktoras jeszcze jutro zdazy urodzic:-)
 
reklama
acha wiecie co pytalam dzis o ten żel mustela i u mnie kosztuje 108zł:szok:chyba poszukam sobie na allegro i zamowie,zaoszczedze ze 20zł
 
Do góry