reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

GOSIA7 OGROMNE GRATULACJE DLA WAS NIECH DZIDZIA CHOWA SIE ZDROWO !!!!!!


Naur no to faktycznie miałas chyba lekki poród tymbardziej że masz porównanie

Ola dzięki za odpowiedź o tych ruchach dzidzi,a tak swoja drogą coś tak mi sie wydaje, że chyba tez juz sie zbliżasz do "finału"

Kasia jeśli będziesz w Opolu to podejdź sobie do tej apteki w Galerii Centrum (na dole) tam ostatnio udało mi sie kupić Mustele za 75 zł ale to był ten krem na przeciw rozstępom a jutro podejde i zapytam o ten poporodowy bo koło mnie w aptece też kosztują powyżej 100 zł.

mnie jutro czeka wizyta u gin ale mam nadzieje że wszystko jest dobrze chociaż też mam takie dziwne "niepokoje" w sobie

trzymam kciuki za następne "rozpakowanie" aby było lekkie

papa
 
reklama
Dziewczyny ja za swoją mustele tj żel poporodowy płaciłam 93zł a w drugiej aptece był za 95zł. Panie w aptece zachwalała też krem do biustu na czas ciąży i karmienia. Czy któraś z was słyszała może coś o nim?
 
Ja juz po spacerku i oczywiście po lodach:-D
Naur kochana witamy spowrotem:tak:dobrze ze malutka daje Ci odpocząć:-)
Gosia,nie zawsze skurcze są dla nas wyczuwalne:tak:ważne że są na wykresie,znaczy coś sie dzieje:-)
Aniulka trzymamy kciuki za wizyte i daj znac co i jak:blink:
Raabit nie słyszałam o kremie do biustu,a na co in miałby działać?
 
Aniulka wąpie czy bede teraz w opolu,choc nawet byloby to konieczne bo musze moj dyplom odebrac,ale sama nie pojade a moj maz nie ma za bardzo czasu teraz:-(

ja uciekam juz spac,mala mi moje wnetrznosci przestawia i męczy pęcherz;-)
do jutra kobitki,zycze udanej nocy:-)
 
Wpadłam powiedzieć dobranoc :tak: dla mnie niewiem jaka będzie bo znów skurcze łapią:szok::szok::szok:żeby COŚ przyniosły to niech sobie łapią :tak:ale coś czuję że to będzie znów tak jak poprzedniej nocy:-:)szok:

Do jutra:-D
 
Naur jak fajnie ze znalazlas chwilke zeby sie podzielic co u ciebie:tak:, jak widac wszystko w porzadeczku, zycze ci jedynie tego snu, coby energii wiecej przyblo;-)

Aniulka mam nadzieje ze to juz final. Powiedz jak tam po wizycie.

Raabit
w krem do biustu Musteli tez sie zaopatrzam bo slyszalam same dobre opinie,takze polecam, a wydaje mi sie ze juz o nim wspominalam na ktoryms z watkow

Gosia
tobie spokojnej nocy zycze, albo porodu bo te skurcze cie wykoncza niedlugo:no:

Dobranoc kobitki. Spokojnej nocki.
 
Cześć!
A ja dziś pierwsza, nadal 2w1, noc wkoncu przespana z wizytami w wc, zro bólu mam nadzieje ze wezmie mnie z nienack:-):blink: teraz troche boli brzuch ale do wytrzymania.
Ja juz sama niewiem ile bede czekac pewnie urodze po terminie co mnie dobija humorek mam calkiem całkiem.
Co do pomocy sobi w przyspieszeniu daje sobie spokój co ma byc to bedzie:tak:
Gratuluje Gosi7 duzo zdrówka dla Ciebie i Twojej dzidzi!
Naur fajnie ze sie odezwałaś zdjecia małej suuuper!!!
Dziewczyny jak nocka u Was? ciekawe czy ta noc cos przyniosła????

Miłego dnia odezwe sie póżniej i przyłącze do popołudniowej kawci:-D
 
reklama
Hello:-) A gdzie to ranne ptaszki? Raabit, Gosia:-p ?U mnie bez zmian: żadnych bóli i skurczy Bez zmian tez zgaga - nadal jest moją towarzyszką.
Tak myślę: z jednej strony chciałabym tulić swoje Słoneczko, a z drugiej chyba jest jej tam dobrze. Przez 9 mcy nie było oznak ,że chce wyjść. Nie mam sumienia jej wyganiać- będę cierpliwie czekać, BO TA MALUTKA JEST SENSEM MOJEGO żYCIA :-)
 
Do góry