reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Sylwia czytałam opis na allegro :tak: na razie kupiłam 1 buteleczke zobaczymy jakie będą efekty :tak: tylko nie wiem czy stosować raz czy dwa razy dziennie? :-( jest napisane stosować codziennie :happy:
krem jest super - stosowałam przy pierwszym dziecku dwa razy dziennie i brzuch wciągał się doskonale bez śladów rozstępów i bez "obwisów" - pozatym świetnie i przyjemnie pachnie i teraz też go będę stosować - rewelacja :tak:
 
reklama
ja od soboty strasznie cierpię na opuchnięte stopy - są jak balony a nie jest tak gorąco :szok:, ciśnienie też mi dzisiaj skoczyło 140/95, skurcze mam w nocy takie że mnie budzą i trwają po 20-30 s, ale niestety brak w nich regularności.
jednak skontaktowałam się z moim lekarzem (wraca dzisiaj z urlopu) i czekam na sygnał co mam robić. mam nadzieję że maluszek wytrzyma chociaż jeszcze dwa tygodnie :rofl2:
 
Magda_sierpien czyli żel Mustela stosowałaś 2 razy dziennie? :tak: dziękuje za odpowiedź :tak: a jak długo stosowałaś?:-p

Ja też mam spuchnięte nogi i nie mam już butów w które sie mieszcze bo wszystkie z powodu opuchlizny są za ciasne :szok: nawet sandały :wściekła/y: jak ja jutro do lekarza na wizyte pójde? :szok::zawstydzona/y:
 
Kurcze skoro ten krem rzeczywiscie taki super to ja go na pewno kupie juz wspominalam mezusiowi jakby mial jakis problem z prezentem na roczniczke to zeby kupil ten kremik:-);-) kurde szkoda ze nie mam cisnieniomierza bo tez bym sobie chetnie zmierzyła, ale nie czuje żebym miala jakies wysoki.Kira a Ty sie jakos inaczej czujesz??? czy tak sobie po prostu zmierzyłas to cisnienie??
 
Kira w japonki też już sie nie mieszcze :szok::-:)wściekła/y:

Janbor to nie jest krem tylko żel :tak: pamiętaj żeby precyzyjnie powiedzieć mężowi bo tych specyfików jest sporo i dopiero będzie numer jak kupi ci coś innego :-D
 
reklama
Do góry