reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

nie ma 100% ochrony przed rozstepami ... to zalezy od skory (sprawa indywidualna), przy systematycznym stosowaniu kremow mozna co najwyzej zmniejszyc ich ilosc, wielkosc itp. ... mi wyskoczyly przy pierwszej ciazy na udach i troche na piersiach :-(... - po prostu skora nie wyrabiala i nie powiekszania sie w wystarczajacym tempie...

niestety zmiany maja to do siebie, ze nie sposob ich sie pozbyc jak juz sie pojawily, ale stosujac masci (ja smarowalam taka na blizny) mozna je rozjasnic i nie sa wowczas tak bardzo widoczne
 
reklama
no własnie jest róznica w tyciu regularnym tzn jezeli tyjesz 20 kilo w długim okresie czasu to skóra bardziej sie przystosuje, ja przytylam w coagu 2,5 miesiaca 15 kilo wiec strasznie szybko...i skora nie dała rady:sorry:
 
Kira tak wiem ze to czy sie ma czy nie rozstępy nie do końca zalezy od nas najwyzej można zmniejszyć ich ilość,,,,ja podeszłam do tego ze widac tak ma byc ale smaruję sie by mieć ich mniej bo skłonności do rozstępów niestety mam i ważąc 49 kg pojawiły mi sie. Poza tym w moim wieku to skora juz mniej sprężysta niż u 20 tatek:(
 
Hmmmmmmmmmmm dziewczynki porozmawiajmy o seksie:-) W jakiej pozycji zmajstrowaliście dzidzię? Jaką pozycję lubicie:zawstydzona/y:
 
Syla a ile ty masz lat że tak piszesz?:confused::szok:
No i zgadzam sie ze rozstępy to sprawa indywidualna! mi lekarz na początku ciązy powiedział ze szkoda kasy na drogie kremy bo jak mają sie pojawić to i tak będą :szok:

Naur chyba miała tel do Claudi? no chyba ze Naur juz też rozpakowana :-D

Sylwia widze że tobie tylko jedno w głowie od kilku dni hihihi :-p zgwałć w końcu tego męża bo psychicznie nie wyrobisz :-D
 
reklama
Raabit wiesz ,że jak chłop nie chce to ani rusz:-) Kiedyś w jakiejś gazecie czytałam, że w czasie pijackiej libacji babka wsadziła facetowi wkład od długopisu, bo słabo mu stał............
 
Do góry