reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

raabit, w sumie miedzy naszymi terminami nie ma dużej róznicy,moze urodze pierwsza i zdam Ci relacje z tego,jak było;-) i byc moze jakies wskazówki Ci sie przydadzą.
 
reklama
Syska to ja bardzo chętnie skorzystam :tak: każda wskazówka i rada jest dla mnie bardzo cenna :tak::-)
A ile czasu leży sie w szpitalu po cesarce?:confused:
 
najczęściej 5 dni,moja kolezanka np. miala cc w czwartek,a we wtorek wychodzila do domu.Chyba wszystkie szpitale przestrzegają tego.
 
mysle,ze jak juz ma sie dzidziusia po drugiej stronie,to nic innego sie nie liczy:-),te 5 dni miną bardzo szybko.
 
Powiem Wam szczerze mnie też to zaszokowało co one napisały a skoro to prawda to sama nie wiem co myslec. dziwna sprawa ale prawdziwa.

Szczerze zazdroszcze Ci syska wiesz dokładnie co i kiedy a my musimy czekać na spontanicznosc naszych maleństw.Bo tak naprawde kiedy będą chciały to wyjdą.
Ja od dzis moge się pożegnać z cesarką chyba że cos w czasie akcji porodowej wyjdzie. Naprawdę coraz częsciej o tym myslałam ale skoro maluszek odpowiednio ułożony i wszystko na dobrej drodze to postaram się w tej wodzie urodzić...
Jutro wizyta u położnej ciekawe jak tam moje wyniki z krwi.Jak cos to trzymajcie kciukasy :)
Ja już umyta i nadal sama ale pocieszam się faktem że mój małż w piątek w domciu bedzie :-D:-D:-D
Nie zanudzam dalej pa dziewczynki do juterka
 
syska ja to ci zazdroszcze tego tygodnia czy dwoch.moj lekarz niby powiedzial ze brzuch juz obnizony a macica rozpulchniona co oznacza ze termin sie zbilza duzymi krokami ale niestety nie powiedzial dokaldnie kiedy-a ja tak nie lubie czekac!!!!!!.z usg termin mam na 5 sierpnia a z OM na 26 lipca a ja to juz bym chciala jak najszybciej....dzis w nocy mi sie nawet snilo ze juz urodzilam i to w domu bo poszlam sie kapac i nie majac zadnych boli ani skurczy zaczelam rodzic i chwile pozniej przyjechalo moi rodzice i moj brat z bratowa (ona tez spodziewa sie malenstwa ale gdzies na przelomie styczen/luty) i moj diabelek lezal sobie juz w swoim lozeczku i robil takie cudowne minki:-):tak::-Dto sa chyba najbardziej irytujace dni bo niby tak nieduzo zostalo a doczekac sie nie mozna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a jeszcze wczoraj tak nagle zaczely mi rece drzec,zrobilo mi sie bardzo zimno i slabo i musialam sie polozyc czy wie ktos co to moze znaczyc??????:sick:
 
NAUR czytam w necie i faktycznie są 3 stopnie dojrzałości łożyska. Ja na wypisie ze szpitala mam tak VII. Może ktoś sie pomylił.Pewnie mam II. Czytam ze w 35 tyg( ja jestem teraz) raczej 2 stopień. Czytam też, że jak 2 stopień to ok 2 tygodnie do porodu...............:szok: A jAk będę rodzić okaze sie w ostatniej chwili - zrbią usg. Moja córcia raz ma główke na dole raz na górze ( pływa........) Teraz lezy skośnie, główką w dół: główka z lewej strony, serduszko bardziej po prawej, nóżki pcha w zebra po prawej stronie:-)
 
Syska no to może będziesz pierwszą sierpniową mamusią? Zazdroszczę Ci bo mi jeszcze tyle czasu zostało....:-(

Raabit wiem że na wszelkie blizny, także te po cesarce polecają maść Cepan - dzięki niej blizna nie przerasta i jest malutka, ale to pewnie jak się rana zagoi, co na sam początek to nie wiem

Claudi ja też wcinam owocki, arbuzy, brzoskwinie, czereśnie dosłownie kilogramami - dzięki temu skończyły się moje problemy z zaparciami:-):-D, a z tym kotem to niezłe przegięcie!
 
reklama
Witam dziewczynki w deszczowy poranek!!!:-)

Ja dziś spałam dobrze:-D:tak:narazie nic nie boli:-):tak:może nawet na zakupy sie wybiorę...:zawstydzona/y::-D

Wiecie ja też nie mogę się doczekać kiedy powitamy maleństwo:szok::tak::-Dale lepiej niech jeszcze tam posiedzi:tak:

Miłego dnia
 
Do góry