reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Witajcie dziewczyny,
jestem mamą 3 letniej Natalki ale spodziewam się kolejnej ślicznotki w sierpniu.
pielęgnując moją córeczkę używałam jedynie Nivea baby i wszystko sprawdziło się super, natomiast odradzano J&J (tzn lekarze i inne mamy) bo ponoć uczula - ja jednak nie z tego względu wybrałam Nivea, dla mnie JJ poprostu miał dziwny zapach i mnie już w ciąży odrzucał. :sorry2:
Co do Mustelli to popieram jest świetny i drogi ale mój mąż zafundował mi krem regenerujący poporodowy - rewelacja - ładnie ściągnął skórę także nie było widać że wogóle miałam duuuuuuuży brzuch :tak: (ok. 120 cm - przy normalnym 70 cm). Polecam !!! i wszystkich pozdrawiam.
 
reklama
Ja juz mam cala wyprawke dla dzidziulka....A kosmetylki Nivea, dokladnie to mydelko, oliwke, krem na odparzenia i puderek...na poczatek wystarczy :)
 
Hej Magda_sierpien ten krem regenerujacy poporodowy...hm.. mysle juz o jakims , moze i z tej Musteli tez sobie kupie skoro dobry?
Juz nawet mam zrobiony plan cwiczen po porodzie, coby jak najszybciej figurke podreperowac:tak:
 
MAGDA witamy - lepiej późno niż wcale:-p Ten krem jest na rozstępy czy ściaga ? ( planuje kupiś pas poporodowy. ) Ja mam już w brzuchu 110cm a jeszcze równo 8 tygodni. Ale widzę, że brzuch już wolniej rośnie ok 1.5 cm na 2 tygodnie:-)
 
OLA ciekawe jak to będzie z tą figurką. Jedni mówią,że wrócili po miesiącu inni po pół roku.Ja osobiście nie wierzę w to, że będę ważyć 58kg - teraz ważę83kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused:
 
Sylwia to przed ciażą ważyłaś 58kg? to tak jak ja :tak: teraz waże 71-72kg :szok: i zastanawiam sie nad jakimś dobrym kremem regenerujacym :tak:
Magda_sierpien a jak dokłądnie nazywał sie ten krem i ile kosztuje? skoro jest taki dobry to warto w niego zainwestować :tak:

Dziewczyny no i co z tym oilatum? do kąpieli to jest oliwka czy emulsja? przepraszam za takie głupie pytania ale już sama nie wiem o co prosić w aptece, a te kobiety do szału mnie doprowadzają, bo nic nie wiedzą :wściekła/y:
 
Kucze ja dopiero wstałam i powiem że gdybym sie położyła to tak z 3 godziny jeszcze bym przespała... Ciąża mnie wykańcza pod względem zmeczenia!!!
Trzymajcie za mnie kciukasy jade sama autem do szpitalana badanie krwi bo niechce mi sie autobusem popedzać:cool2:
Nie odpisze wszystkim bo nie mam za bardzo czasu na nadrobienie zaległosci a dzis sie rozpisałyscie na maxa:-D:-D:-D
Fajniutko że Wam się podoba nasz malutki pokoik dla bobasa. My z wyprawki juz mamy wszysciutko a do tego musze Wam cos ważnego powiedzieć a mianowicie BRZUCH MI SIE OBNIŻYŁ... Nie wiem czy to oznacza że już nadniach urodze czy to juz ten czas...Cholerka boje sie chciałabym żeby chociaż te 2 tygodnie jeszcze przetrzymał:szok::szok::szok:

Viviana trzymam kciukasy oby maleństwo jeszcze troche posiedziało sobie w Twoim brzuszku.

Magda witamy na forum pisz jak najwiecej.

Oki dziewczynki ja spadam do szpitala za moment. Poxniej się odezwe papatki
 
Madeline podobno jak sie brzuszek obniża to poród nastepuje po ok.2 tygodniach :tak: wiec jakby co masz jeszcze troszke czasu :-D trzymam kciuki za bezpieczna samodzielną jazde samochodem :-)
Sylwia poczytałam sobie o tym żelu poporodowym na stronie wizażu i przyznam szczerze, że jestem rozczarowana jego opiniami :szok: ma tylko 2 gwiazdki na 5 możliwych :baffled: coś cieniutko.....
 
reklama
Do góry