reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Niunia uwielbia bawić się zabawkami przyczepianymi do wózka na gumce przyczepiam jej to tez do łózeczka potrafi nieraz ponad godzine lezeć uderzać rączkami obracać misiaczki,te zabawki sa plastikowe i grzechoczą jak sie je porusza , zaczyna też dosiegać zabawki z karuzelki.
 
reklama
Dziewczyny a ja sie tak zastanawiam:confused:co jest z dziewczynami-Claudi,KasiaWiem,Madeline,Lidką,Zdanka no i Naur wsiąkła:shocked2:A najważniejsze co z Sylwia??Znowu cisza...
 
jeśli chodzi o Sylwie - to pisałam jej sms-y, nie odpowiedziała. była raz na gg dostepna,, napisałam do Niej, tez nie odpowiedziała :-(
 
tak mi sie wydaje że wczoraj widziałam że KasiaWie była dostepna na forum(ale moge sie myliś:sorry2:) a inne dziewczyny może takie zabiegane...albo jakis chwilowy brak internetu:confused:
 
witam
mój Maciuś upodobał sobie takiego kurczaka zawieszonego w takim bujanym nosidełku śmieje sie do niego i gaworzy a za chwile sie denerwuje bo kurczak mu nic nie chce powiedzieć hihi

faktycznie dużo dziewczyn sie nie odzywa może to brak czasu w każdym razie pozdrawiamy Was sierpniówki!
 
Dziewczyny mam pytanie-co moze kupic na chrzest matka chrzestna:confused:Adasia chrzestna mnie meczy a ja prawde mowiac nie mam pojecia:no:co wasze maluszki podostawealy na chrzest?
 
Kira,my dostaliśmy od ojca chrzestnego (a mojego brata) leżaczek-bujaczek z firmy Fisher Price.Moim zdaniem jest rewelacyjny,ma wibracje,kolorowe pluszaki,zawieszone na pałąku,które moja córa uwielbia.Jak gotuje obiad,wsadzam ją do leżaczka i mam ręce wolne,a ona nie protestuje,lubi w nim leżeć.
 
Kira - dobrym prezentem jest stoliczek z krzesełkiem do karmienia:-) no chyba że już masz to odpada. To się napewno przyda za jakis czas. Mój syn ma 6 lat a jeszcze korzysta z tego zestawu często rysuje na tym stoliczku:tak:
 
reklama
My dostaliśmy (tzn Filip) przepiękną pamiątkę - srebro w drewnie, na srebrze wizerunek aniołka niosącego bobasa, a z tyłu wygrawerowane data urodzin, data chrztu i inicjały Filipka - mówię Wam - cudo.
Jesli chodzi o praktyczne rzeczy to tez polecam bujaczek z Fisher price, ale jest teraz nowy - od urodzenia do 18 kg. Służy dłużej, ma fajne funkcje - teraz kuoimy go Filipkowi za pieniązki od babci, które dostał na chrzest. Leżaczek kosztuje ok 190 na allegro i 220 zł w sklepie internetowym . Ten poprzedni, co my mamy (na urodzinki dostał) jest do 9 kg chyba, a nasz Filip już ma ponad 8, więc niewiele go używał

PROMOCJA! FISHER PRICE LEŻACZEK DO 18KG MODEL 200 (268758663) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego. link do tego nowego
 
Do góry