reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Witajcie.
U nas z ząbkami tak samo jak u was, ciągłe ciamlanie rączek ;)
Chrzciny robimy w święta, więc tak jak Ty viviana.
A co do husteczek to my używamy właśnie Huggiesa i jesteśmy zadowoleni i z jakości i z ceny. Przetestowliśmy różne ale żadne nie były takie jak huggiesa :-)Pieluszek też huggiesa uzywamy, mieciutkie i kolorowe :tak:
 
reklama
Moja Zuzia taz pcha raczki do buzi, najpierw myslalam ze jest ciagle glodna wiec "wpychalam" jej ciagle cycusia az zaczela krzyczec na sam jego widok:-) potem tez zaczelam sie zastanawiac czy to nie zabki ale teraz mysle ze zaczela je wlasnie odkrywac bo i zabawki laduje do buzi(jak jej sie uda trafic):-) wiec to chyba nie zabki chociaz kto wie, mojej mamie wyszedl zab jak miala niecale 4 miesiace
 
witam
my chrzciny zamierzamy zrobić 15 grudnia i własnie sie zastanawiam w co małego ubrać?? co wy babki planyjecie założyc swoim dzieciom? czy jeszcze nosi sie dziecko w becikach do chrztu?? ciekawe jak mój Macius zareaguje na becik hihi

a co do chusteczek to my uzywamy Nivei według mnie sa super za to nie polecam chusteczek Dzidzius-raz mielismy i małemu sie dupcia odparzyła za to jeżeli chodzi o pieluszki to tez jestem za Huggies

mój mały też ma non stop rączki w buźce ostatnio zaczął bawic sie pieluchą no i ostatecznie ta też została wymemłana przez małego szkoda że jeszcze gryzaczków nie potrafi utrzymać czy Wy dajecie swoim szkrabom gryzaczki?
 
Aniulka my chrzcimy Adasia na wielkanoc,ubranko jeszcze nie wiem jakie:-p
Ja nie lubie chusteczek Nivea bo według mnie sa za suche-ale wszystkie kosmetyki Nivea wlasnie uzywamy-pieluszki zazwyczaj Huggiesy lub Bella:tak:
Jesli chodzi o wkladanie do dzioba to Adas wklada tam wszystko-moje palce,pielucheswoje bluzeczki ktore ma na sobie i moze podciągnac,sliniaki-wszystko co ma pod reka-a jak mu wsadzam do lapki gryzaka to wyrzuca:-)
 
Aniulka - ja tez planuje chrzciny w grudniu w okresie światecznym, ale narazie nie zastanawiałam się nad ubiorem. Mysle że wkładanie takiego dużego dziecka w becik chyba jest zbedne no chyba że bedzie bardzo zimno. Ja myslałam kupic jej jakis ciepły polarowy komplecik. Nie warto kupować takich super ubranek do chrztu wiem to po sobie kupiłam takie cudo synowi i co miał to tylko w kosciele a później nigdzie tego mu nie zakładałam.
Ja jeszcze nie daje małej gryzaczków gryzaki daje się jak juz dziecko potrafi utrzymac zabawke w rece no i jak nie zrobi sobie nia krzywdy. Ostatnio włozyłam małej grzechotke do ręki to tylko sinców sobie nabiła na czole.
 
Dziewczyny - polecam zakupić pluszowe grzechotki. Sa lekki, dzidzia łatwo je utrzyma, nie robi sobie na krzywdy. Ja mam dwie - jedna dostał filip od cioci (chico) a druga od drugiej cioci - Oriflame
 
hej ja kupiłam malutkiemu mate edukacyjną na początku nie chciał ani sekundy sie bawić a teraz potrafi leżec i patrzeć na zabawki nawet poł godzinki:-)
chciałam sie spytać czy wasze maluszki ssają smoczka mój kacperek odrazu wyplówa może to dobrze że niechce ale korus czasem jest przydatny żeby uspokoić maluszka na moją dzidzie to nie działa.
 
ja kupilam chyba juz 10 smoczkow i kazdym Zuzia sie "ksztusi" tzn. udaje. czasami uda mi sie jej wlozyc taki malutki ale odciska sobie nim brudke wiec uzywam go naprawde sporadycznie, przewaznie mąż. a do uspokajania zostal tylko cycus, balam sie ze zacznie mnie traktowac jak smoczek ale naszczescie tak sie nie dzieje... narazie. oczywiscie wszystko z umiarem.:-)
Co do zabawek to Zuzia uparcie woli plastikowe, trzyma w raczce przed soba i przyglada sie im. dobrym sposobem jak u nas bylo przywieszenie do fotelika zabawek na tasiemkach tak zeby mala mogla siegnac, potrafi je tracac nawet nogami:-D
 
reklama
Do góry