reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

witajcie kobietki

serdeczne gratulacje dla nowych mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale sie ruszyło z tymi porodami no no ale to dobrze:tak::-)

umnie dzis była połozna i powiedziała ze moze dzis w nocy ale jesli nie dzis to napewno do wtorku urodze ciekawa jestem co prawda wszystko mnie boli wiec moze sie uda

pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie czekajace na swoje pociech:-):tak:

głowa do góry w koncu kiedys musimy urodzic prawda?
 
reklama
Lidka biedna Ty o 10 dni opóźniona a ja tu marudze:eek:trzymam za Ciebie kciuki.a nie idziesz na wywołanie?bo to juz w sumie długo:confused:

Pinka a Ty ile juz jestes po terminie?no ale jak do wtorku masz urodzic to dobrze,bedziemy rzymac kciuki za szybki i bezproblemowy poród:tak:
 
rybkamonia mandinka serdeczne gratulacje:)))))))))))))))))))))))))
pinka
ale masz fajnie ze tak ci polozna powiedziala.ile ja bym dala za takie slowa
.trzymam kciuki za szybciutki porod:tak:
antylopka zapomnialam Cie spytac czy Ci w koncu ten brzuszek opadl??
kira fantastycznie.te cierpienia sie chociaz na cos zdaly.tak slyszalam ze jesli sie wycierpi troche przed to potem bardziej wszystko gotowe

a tak swoja droga to naprawde pustki sie tu zrobily.nie pamietam ile bylo sierpniowek ale chyba jeszcze troche powinno tu zostac nierozdwojonych.Hmm
spokojnych nocek zycze
 

lidka
ja skierowanie mam na 21.wyglada na to ze ladujemy w szpitalu w tym samym czasie.a masz juz z swoim lekarzem ustalony plan dzialania czy tylko kazali Ci sie zglosic?
 
Wieści z frontu:-D

Marcheweczka nadal w domu
skurcze nieregularne
co 4-6 min
trwają od 45 do 60 sek
nadal czekamy...
ja w Polsce on-line
oni w Oxfordzie...
 
oj dziewczynki widze ze na wtorek bedzie nas trzy :-):-) maszerujące do szpitala jezeli nie urodze do wtorku oczywiscie :szok:

aaaneta23
lidka
zapowiada sie na zbiorowe rodzenie:-):tak:

ja ide na 12 a wy dziewczyny???????
 
hejka!!!

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ROZDWOJONYCH MAMUSIEK !!!

dziewczyny u mnie akcja sie zaczela po lewatywie i metodach naturalnych ;-)rano bylo raz a po poludniu 3 ;-)ale od razu po tym trzecim razie jechalismz na porodowe ;-):tak::-D wiec moze i na ktoras z Was podziala ;-)

sorki ale cos mi sie klawiatura zwalila i nie mam polskich znakow :wściekła/y::angry:

KIRA TRZYMAM KCIUKI ZA SZYBKIE I JAK NAJMNIEJ BOLESNE ROZWIAZANIE :tak::-):-):-)

DOBRANOC
 
reklama
Czesc dziewczyny, jestem przyjajiolka Kiry. Jest w szpitalu, skurcze miala ju co 3 minuty, ale sobie poszly..............jak napisala.
Trzymajcie za nia kciuki, Jest taka dzielna...:-):-):-)
 
Do góry