reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

No byłoby ekstra:-) tak jak u Edyty i Raabit a własnie ciekawe co u Raabit:confused::sorry2: nic sie nie odzywa....ciekawe jak sie czuje i w ogole jak karmienia itp:confused: może na dniach sie odezwie...

a ja mam coraz bardziej bolesne te skurcze, tyle, że na razie nieregularne, no nic czekamy:-)
 
reklama
Kira, skoro był czop to już coraz bliżej!! Cieszę się razem z Tobą:-D

Zrobułam słuchajcie kompocik z gruszek, które nazbierałam na ogrodzie, bo już mnie nosi....:crazy: Poprałam ciuszki dla podrośniętej już córci, prałam rozmiary 62 - 68. A co tam, potem będę wolała pewnie odsypiać, niż mysleć o przygotowywaniu ciuszków, kiedy kolejne będą za małe.;-)
 
Cześć!
Ja nadal 2 w1. Własnie wróciłam miałam zwariowany dzionek.
U lekarza ok mały niziutko ułozony szyjka mięka ale niema rozwarcia. W środe ide do szpitala wiec trzymajcie kciuki zebym dała rade!
Póżniej ktg i się wkurzyłam mały przez caly dzień broił a na ktg był spokojny tętno ok położno powiedziała ze mało się ruszał a ja naliczyłam ok 14ruchów w ciągu 30min we wtorek ktg jeszcze raz.
Póżniej podjechałam dl szpitala bo ktg miałam robione w prywatnym szpitalu i się zarejestrowałam na środe.
Tyle co u Nas, zaraz zabieram się i nadrabiam co u Was!
 
Natalka, a Ty czujesz skurcze? Kurcze, ja się obawiam, że albo mam "znieczulicę" :elvis:na nie, albo ich nie mam:-( i jak dostane, to nie będę wiedziała :confused:czy jechać do szpitala, bo się zasugeruję terminem, czy odczekiwać i zobaczyć co się będzie działo (regularnośc itp):baffled::crazy:
 
Antylopka sama regularnosc w skurczach nie oznacza, że trzeba od razu jechac do szpitala:-( dopiero jak zauwazysz ze oprócz regularnosci skurcze staja sie coraz bardziej intensywne i nie ustepuja np. po zmianie [pozycji czy ciepłym prysznicu, to znak, że sie zaczęło i wtedy spokojnie trzeba sie szykowac do szpitala.Obserwowac trzeba przez ok.2 h, tak nam mowili w szkole rodzenia.No chyba, że ci wczesniej odejda wody to wtedy do szpitala ale tez bez paniki:tak:
 
Antylopka jak byłam na ktg to poczułam z 2 skurcze które naprawde bolały były od krzyża aż po nogi ale wszystko sie wyciszyło. Myśle ze poznasz a jak niebedziesz pewna to podjedz do szpitala i niemartw się jesli powiedza ze to nie to, lepiej kilka razy pojechac do szpitala sprawdzić by potem byc spokojnym ale to jest moje zdanie
 
Na a jesli wody odejda to odrazu do szpitala i zapmietac trzeba o której i jaką mialy barwe wody, skurcze to tak jak pisze Janbor one beda sie nasilały:tak:
 
reklama
A nam w szkole mówili ze nawet jak odejdą wody to też bez pośpiechu-spokojnie do narodzin jeszcze min.5 h,chyba ze nie beda bezbarwne,co szkoła to co innego:tak:
 
Do góry