reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Gosia cos sie musiało narysowac:tak:nie odwróciłaś aparatu jak Sylwia doradzała:-Dja tak zrobiłam i cały czas obserwowałam zapis skurczu,chociaż nic nie czułam doszło do 30,wiec cos jednak sie dzieje:-)
 
reklama
Gosia to zerknij na wydruk do ilu % dochodzi kreska? u mnie podobnie jak u Kiry skurcze były na wysokości 30-40% wiec nie pozostaje nam nic innego jak dalej czekac :tak:

A wogóle to coś ostatnio na forum zrobiła sie straszna cisza :-(
 
Straszna cisz Raabit:happy2:Mnie dzis połozna pocieszyła:tak:powiedziała że jak skurcze dojda do 50% to zazwyczaj mozna mówić o rozpoczetej akcji porodowej.W piatek dochodzilo mi do 25% dzis do 30% wiec w takim tempie na pewno urodze w ciązgu 2 tyg:dry::errr:Ale chyba tyle to nie mogą mnie trzymać?Gdzies czytałam ze max.7 dni od daty porodu powinni wziąć do szpitala,bo wód jest coraz mniej i łożysko nie spełnia już tak dobrze swojej funkcji:confused2:wiec"pocieszam" sie ze może jeszcze tylko 10 dni:rofl2::-D
 
Kira no ja już ostatnio pisałam ze mój gin powiedział ze pod koniec ciąży wód jest coraz mniej. Niestety mój gin jest od dzisiaj na urlopie ale powiedział ze należy zgłosić sie do szpitala 5 dni po terminie. Ja mam termin 10.08 wiec powinnam iść 15.08 ale to jest świeto więc jakby sie nic nie działo to pójde do szpitala 16.08 :tak: zobaczymy czy dotrwam :-D
 
Mnie mój mówił,żeby w terminie sie zgłośić,dzis w szpitalu to samo mi powiedzieli:tak:jak nie dotrwasz to rozumiem tak czy owak cesarka?tylko ewentualnie wczesniej?Biedaku:-(
 
hej.
co taki spokuj dzisiaj? zadna nie rodzi?:-D
Ja mam dzis brzuch jak balon az mi popekal na samym srodku. Teraz oprocz rozstepow po bokach mam linie przerywana przez sam srodek do pepka i kawalek nad:no::szok::wściekła/y: tego to sie juz nie pozbede chyba:-(

natalka 25 na pewno nie bedziesz ostatnia:tak: ja mam termin na 26 :-p a tyle to chyba nie przenosisz:-D
 
Hej
Aczuje od dwóch dni dziwny niepokój o zdrowie maluszka niewiem moze to prze głupi sen, lekarz a właściwie dwóch potwierdziło ze wszystko ok ale i tak metlki mam w głowie i czekam az zacznie sie cos dziac. To czekanie to moze doprowadzic...:elvis:
Kira mam pytanie to jesli nic sie u mnie niebedzie działo to mam isc w terminie porodu do szpitala mój gin ustawił mi wizyte w terminie mojego porodu wiec moze pójde na wizyte do niego i sam mi powie co mam robic.
 
Elis ja mam nadzieje ze do Twojego terminu to juz mój sysnek sie zdecyduje bo te dni strasznie mi sie ciągną zreszta mysle ze jak każdej z nas.
 
reklama
Natalka mój ginek poszedł na urlop i dlatego dał mi wytyczne co mam robić:tak:a jak ty masz u swojego wizyte w terminie to nie ma sensu żebyś szła jeszcze do szpitala:tak:a snami sie nie przjmuj,to u nas podobno normalne,skoro jest wszystko w porządku to najwazniejsze;-)
Raabit,bardzo ci współczuje:-(ale dziwne że nie wyznaczyli Ci terminu tylko czekają aż sie Maciuś zdecyduje,:tak:a może to lepiej?
Elis,co za linia:szok:pierwsze słysze o czymś takim:confused:
Miałaś zdjęcie wrzucic:rofl2:
Coś złowrogie te pustki:szok:Gdzie Mrozik,Ola,Sylwia,Janbor i cała reszta:confused:
Może faktycznie cos tam sie dzieje:tak:
 
Do góry