reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Raabit może maluszek jeszcze się odwróci, masz jeszcze troszkę czasu, chociaż z drugiej strony z każdym dniem ma mniej miejsca... ale się nie przejmuj, jak urodzisz przez cc - to też ma swoje dobre strony:tak:
Ja na przykład się martwię bo mój dzidziolek miał okręconą pępowinę wokół szyi, nie wyglądało to za ciekawie... podobno może się to jeszcze zmienić, ale wiadomo że to niedobrze zwłaszcza przy porodzie siłami natury:-(
 
reklama
Ola ja też zdecydowanie stawiam na Maxa :tak: nie wiem co z tymi chłopami jest, bo też miałam taką propozycje ale mój mąż kręcił nosem, że nie za bardzo to imie mu sie podoba :wściekła/y:
Co do kilogramów to hmmmmm ja nigdy nie przepadałam za słodyczami a teraz dosłownie jestem chora jak nie zjem czegoś słodkiego :wściekła/y::szok: i to tak od miesiąca mi sie zrobiło :zawstydzona/y: az boje sie co będzie po porodzie! :szok:
A ten specyfik mustela to macie na myśli żel poporodowy? czy może coś innego?
 
Li_monka z tą pępowiną to faktycznie bardzo niebezpieczne! :szok: jak dobrze, że jest usg i wszystko można podejrzeć przed samym porodem :tak:
Odnośnie cc to już zaczynam sie nastawiać psychicznie, ze tak ewentualnie musi być i koniec! :tak: zdrowie dziecka najważniejsze! a mam mały brzuch więc lekarz powiedział, że jest mało miejsca na zmiane pozycji!

Naur daj znać jak tam u lekarza!? :tak:

Chciałam powiedzieć że Edytka ma opis w gg że już wróciła ze szpitala :tak:
Edytko czekamy aż sie odezwiesz! :tak:
 
li-monka moj brat urodzil sie z pepowina na szyi caly i zdrowy:tak:

Raabit
nie musi tak byc, malenstwo sie moze jeszcze przekreci, ale jesli nie to cc jest dla dobra was obojga, bedzie ok, zobaczysz;-)

Twoja metoda li-monka nie poskutkowala:no::-(, , moj man zabronil mi tak do niego mowic :szok::szok::-D:-D:-D:-D, kojazy mu ise z psem kolegi:szok:, tez mi porownanie, :confused2:Nie no...nie przejdzie, jak juz mu sie z psem kojarzy to kazda metoda bedzie zawodna

Edytka no wlasnie co u ciebie??
 
Raabit no to trudno,nie przejmuj sie,co ma byc to bedzie,byle Ty i maluch bedziecie zdrowi:-)

Ola chyba juz nie masz szans z Twoim Carlo,faceci sa czasem tak uparci jak kobiety;-)

Naur gdzie sie podziewasz??

Edytko czekamy na jakiegoś pościka od Ciebie
 
cześć Dziewczynki:-)

Jak sie cieszę że znów jestem z wami :tak:Przepraszam że tak pózno się odzywam ale troszke odpoczywałam po powrocie ze szpitala;-)

U mnie no powiedzmy że ok , nadal jestem 2w1 choc sie zapowiadało że tak nie bedzie.:baffled:
Skurcze się uspokoiły po kroplówkach i zwiekszonej dawce fenoterolu. Niestety nie wiem jak moje rozwarcie bo mnie nie chcieli badac żeby nie pogorszyc sytuacji.
Teraz jedynie mam jeszcze problem z jelitami, po tych lekach przestały mi jelita pracować zrobili mi 2 razy lewatywe bo nie było innego wyjscia ale dziś po powrocie do domku w koncu wszystko pusciło.;-)

Wczoraj miałam usg moja córeczka waży już 2600 i wyszło tak jakbym była w 36 tyg i 3 dniu, ginekolog powiedział że jesli wytrzymam do terminu porodu to mała może wazyc nawet ok 4 kg :szok:

Przez weekend musze nadrobić zaległosci i poczytac co u was:tak:
Niestety mam zakaz chodzienia itd więc moze tak czesto nie bedę tu zagladać:-(
To ja zmykam zaraz spać wreszcie po 9 dniach w swoim łożeczku:-)

Dziękuję za pamięć kochane jesteście wielkie buziaczki dla Was Wszystkich:biggrin2:
 
Edytko super że jesteś już w domku! :tak: no i bardzo sie ciesze, ze u ciebie wszystko dobrze i nadal jesteś 2w1 :-) dużo wypoczywaj :tak: buziaczki dla ciebie i malutkiej :-)
 
Uff...jak zobaczyłam post od Edytki to mi ciśnienie skoczyło, że juz urodziłaś!:szok: (ale spokojnie, miałam dzisiaj 90/50 więc zwyżka nie zaszkodzi:-D)

Raabit no cóż, przynajmniej wiesz wcześniej o cc. Najgorzej to jak już się namęczysz i pod koniec porodu nagle na stół :wściekła/y:

Li monka i inne mamy trójmiejskie, podaję namiary na specjalistę od badania stawów biodrowych:
dr med Piotr Sieliwończyk
Gd.-Wrzeszcz, ul. Miszewskiego 18
tel: 302 66 13


Byłam u lekarza i nie jest najlepiej, bo moja szyjka w zasadzie zniknęła, tzn. skróciła sie do zera :baffled: a przy tych skurczach,które mam grozi mi rychły poród. Mam dotrzymać dwa tygodnie, ale w każdej może się zacząć i mam się spakować i byc w pogotowiu :szok::szok: No a w ciągu tygodnia mam odstawić leki przeciwskurczowe, to wtedy już powieje grozą...:-D
Mój mąż tak się zdenerwował, że natychmiast pojechał do apteki i po pieluchy i inne brakujące rzeczy :tak::-D i nie idzie jutro na piwo wieczorem, hihi...
 
reklama
Naur jeszcze wyjdzie na to że bedziesz pierwszą mamusią wśród sierpniówek :tak: teraz to faktycznie spakować torbe, dokupić rzeczy dla maluszka i być w pogotowiu :tak: od przyszłego tygodnia zaczynają sie upały więc może i lepiej już urodzić niż znowu męczyć sie w 30 stopniowym upale :szok::no:
 
Do góry