reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

reklama
raabit bardzo dziękuję :tak::-Dlink wkleiłaś chyba dobrze bo znalazłam:-D:tak:dostałam też od mamy takie buciczki jeszcze po mnie:rofl2:to trochę poczytam trochę odpatrzę... coś tam wydziergam :-D:-D:-D dzięki raz jeszcze
 
Kasia dzięki tobie uświadamiam sobie jakim jestem głąbem i jak mało wiem o niemowlakach :szok: teraz to sie załamałam :-(
Ja nawet nie pomyślałam o tym jak ubierać dziecko! :zawstydzona/y: wydawało mi sie że to jest takie proste a tu prosze.... kaftanik wierzchni, kaftanik pod spód, kolejność ubieranych warstw :szok: ja sie chyba nie nadaje na matke :baffled::eek::angry:
 
Kasia no trafiłaś w 10! Te wiązane cieniutkie to pod spód, koszulki; a te kolorowe, grubsze to kaftaniki, do śpiochów, na wierzch. :-D Potem te cienkie, białe zastapić najlepiej body, bo wygodniejsze, ale to jak się pępek zagoi, bo mu lepiej jak jest przewiewnie, czyli jak się właśnie koszulka podciągnie..hihi:-D

Raabit spokojnie, wprawisz się. A to w szkole rodzenia Wam nie pokazali jak ubierać i w co??
Ja się na Redłowo nie skuszę, raczej wybieram Kliniczną, zwiedziłam i jest OK. A i tak wyjdzie w praniu..:sorry2:

Gosia nie pomogę, niestety.
 
Raabit nie martw sie,ja im blizej porodu tym wydaje mi sie ze wiem mniej,czasem mam ochote zaspiewac "i co ja robie tu..."jak narazie to jestem ciemna jak masło orzechowe:-)

Naur no nie ma to jak czarno na białym,w koncu to rozrózniam:-)nie mowie ze wczesniej si etez zastanawialam czym sie rozni pajacyk od spiochow ale juz chyba tez wiem o co chodzi...nigdy bym nie pomyslala ze bede miec taki problem:zawstydzona/y:ale dobrze ze wy tu jestescie i ktos potrafi wytlumaczyc takiej sierotce jak ja:-)
 
Naur w szkole rodzenia czeka mnie jeszcze 5 zajęć wiec mam nadzieje ze wszystkiego sie jeszcze dowiem o maluchach, ich ubieraniu i pielęgnacji :tak:
Dzisiaj miałam zajecia z oddychania :tak: nawet nie wiedziałam ze to takie trudne oddychać przeponą :szok: musze troche w domu poćwiczyć ;-)
 
Witam dziewczynki no kurcze ważny temamt poruszyłyscie super bo tego też nie wiedziałam...
Do wyprawki dla malucha może dodamy jeszcze te rekawiczki nie drapki nie wiem jak się to fachowo nazywa ale chyba wiecie o czym mowie.

Hehe chciałabym się pochwalić jak urządzilimy pokoik dla małego wczoraj cały czas cos przenosiłam przestawiałam a oto wynik końcowy.
dsc00174th3.jpg

Oki dziewczynki ja lece sie jeszcze przespać bo padam a pozniej do szpitala na pobranie krwi musze jechać. Pozdrawiam do poźniej
 
reklama
Witajcie mamusie!!!
Madeline_GB pokoik śliczniutki:tak::tak::tak:maluszek będzie miał fajnie:-D

Jeśli chodzie o ubieranie maluszków to nie martwcie się - to wcale nie takie straszne:no::-Dkilka dni po porodzie będziecie już wiedzieć wszystko na temat koszulek śpiochów i kaftaników hihi :-D;-):-)

Ja czuję się narazie dobrze:tak:na dworze chłodno i wieje wiatr ale wolę wiatr niż upały:tak::tak::tak:
Miłego dnia!
 
Do góry