reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

Ja jestem w II, ale weszłam, bo koleżanka, która niedawno rodziła, mówiła mi, że w III trymestrze wszystko ją bolało podczas seksu i w ogóle nie chciała się kochać z mężem. Czy faktycznie seks staje się bolesny?
 
reklama
magumi to sie tak dzieje, wszystko jest przecież obciązone , napiete, stad na pewno rowniez bóle, a seksik to jednak wysiłek dla cięzarówki, wiec raczej to norma w tym stanie...
 
Mi si ezdaje ,z emozna przyspieszyc, bo ja w tej ciazy musialam lezec od 35 tygodnia i ginek absolutnie seksu zakazał, dopiero pare dni temu mogłam wstac i gin stwierdził , ze juz moge robic co chce, nawet okna myc i ....ogródek uprawiac ehehehehe
 
niusiaagusia trzeba miec cholerne szczescie aby 3 ciaze ustrzelic po pierwszym razie...my staramy sie juz prawie rok, wszystkie figury juz byly na wiecej nie mam pomyslow i ubranka i swiece i wszystko i ze stresem i bez stresu...w owulacje praktycznie zawsze trafiamy i nic...ten cykl jak nie wyjdzie to znowu do gina na badania...az sie boje...
 
niusiaagusia trzeba miec cholerne szczescie aby 3 ciaze ustrzelic po pierwszym razie...my staramy sie juz prawie rok, wszystkie figury juz byly na wiecej nie mam pomyslow i ubranka i swiece i wszystko i ze stresem i bez stresu...w owulacje praktycznie zawsze trafiamy i nic...ten cykl jak nie wyjdzie to znowu do gina na badania...az sie boje...

Mandrzejczuk, nie przejmuj się! Czasami trzeba wyczekać, żeby się udało, ale rok to nie jest jeszcze tragedia ani symptom niczego podejrzanego. Ale przebadac się nie zaszkodzi.
 
Mój mąż ma dużą ochotę na seks. Na początku ciąży miałam małe komplikacje przez które mieliśmy zakaz od ginekologa ale teraz jest wszystko super.
Może nie zawsze stosunek jest w pełni do końca ale staram się zaspokoić męża zachcianki, by nie czuł sięposzkodowany.
Ja wolę "pieszczoty" bez penetracji - a po orgaźmie i tak mam skurcze, więc sama staram się ograniczać bo potem czuję sięmało komfortowo.
 
A my z mężem od początku nie unikamy współżycia, może to dlatego że lekarz powiedział że nie ma żadnych przeciwskazań do tego. To prawda jest tam o wiele ciaśniej ja i on to zauważamy i odczuwamy ale nadal jest bardzo przyjemnie a co najlepsze jeszcze nigdy nie miałam takich orgazmów jak teraz:D
 
a mojemu nie przetłumaczysz...uparł się i koniec...boi się o dziecko a ja furii dostaję...i co może bardziej dziecku zaszkodzić? Lekarz mówi że moja ciąża jest książkowa wszystko idealnie no stres a tu duXX celibat
 
reklama
Witajcie ;-)
diablica3010 - Mój tak samo unikał seksu, nic do niego nie przemawiało aż nie pokazałam mu kilku stron w internecie gdzie było napisane to samo( że można, że to nie szkodzi dziecku itp.) i się przełamał :-D Długo namawiałam i sie opłaciło. Trzymam kciuki za Ciebie :-) Pozdrawiam
 
Do góry