reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

u nas z seksu nic a nic. teraz jestem 3 dni przed terminem, i szczerze seks to ostatnia rzecz o jakiej mysle - za bardzo brzucho juz boli, do tego czop odchodzi wiec troche obawiam sie o infekcje. a tak szczerze to przydaloby sie, zeby Malemu pomoc wyjsc ;-)
 
reklama
U nas ciężko z tym tematem, bo u mnie brak chęci na seks;/ z czego mój D.jest niezadowolony. Nie wiem dlaczego, czy to z obawy o dziecko, czy po prostu w ciąży tak bywa, że nie ma się ochoty...
 
Ja nie miałam z 3 tygodnie ochoty na seks potem wróicła i seks był dziennie a teraz tak z 3-4 razy tygodniowo
 
ona-ona, ja mialam dokladnie tak samo jak ty. ja ogolnie jestem jak nimfomanka - moge zawsze i wszedzie :-p a przez cala ciaze kochalismy sie moze, z 3-4x i to bez wiekszych ekscesow. ot tak naszlo mnie, i tyle. mi ginekolozka powiedziala, ze to w nas siedzi i moze, przy kolejnej ciazy bedzie lepiej ;)
 
jeżeli chodzi o najlepsza pozycję do zajścia w ciąży to podobno klasyczna, chyba, że u kobiety występuje tyłozgięcie macicy, tak jak u mnie to najłatwiej zajśc od tyłu tzn. na pieska, a po wszystkim pół godzinki z uniesionymi biodrami:)
u nas 100% skuteczności:):-)
 
reklama
Kurczę jak Wy to robicie że Wam się udaję w 1, 3, lub 5 cyklu:-(
U nas niedługo będzie dwa lata starań.....
Załamka po prostu.....
 
Do góry