reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sex oralny

reklama
marul skad ta opinia ze sperma nigdy rybami nie smakuje??? a ananasy nie dzialaja!! podziwiam tylko te laseczki w filmikach im to idzie nad wyraz glako i bez zadego niesmaku moze go juz nie maja?? ;D
 
Lucyann pisze:
marul skad ta opinia ze sperma nigdy rybami nie smakuje??? a ananasy nie dzialaja!! podziwiam tylko te laseczki w filmikach im to idzie nad wyraz glako i bez zadego niesmaku moze go juz nie maja?? ;D
no nie wiem, nie mam widać zbyt dużego doświadczenia w smakowaniu spermy w ustach, (tylko nie pisz, że żyje się tylko raz i dużo tracę) w zasadzie żadnego nie mam, a poza tym chodziło mi o zapach a nie smak
 
marul ta opinia w nawiasie to chyba to czego ty podswiadomie jednak pragniesz; skoro wiesz lepiej co chce napisac -a niby skad??? pocztaj polecam anatomie ukladu wechowo smakowego dowiesz sie ze na wrazenia smakowe ok 70% ma wplyw to co czujemy w 5%to co widzimy a reszta to kubeczki smakowe.....poztym myslam ze mezczyzni sa bardziej wyzwoleni i probuja z czego sie skadaja czy np.spermy??przeciez to tylko TY i nik nie podejzewa ze jak prbowales to cudzej....hihihihihi ;D :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
Lucyann masz opcję "sprawdź ortografię" - korzystaj z niej z łaski swojej, bo ona tez wyłapuje literówki, a z Twoich wypowiedzi czasem nic zrozumieć nie można.
 
reklama
Mamuska piszesz piekna polszczyzan ja pisze szybka i pare spraw na raz ....nie uzywam polskich czcionek; nie musisz czytac moich wypowiedzi...!!za moment bedzie na temat interpunkcji ??
rozumiem ze ta uwaga to na temat watku na nastepny raz prosze o prywatna wiadomosc?? czy to moze jakies popisy??
 
Do góry