reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex oralny

reklama
Uwielbiam seks oralny, jednak nie przepadam za smakiem spermy, zwyczajnie mi nie smakuje. Sposób na to:
1. proponuje facetowi wytrysk np. na piersi albo pośladki i zaraz po wszystkim biore jeszcze na chwile penisa w usta i delikatnie wylizuje
2. połykam tylko wtedy jak juz wczesniej sie kochalismy przynajmniej raz, wtedy spermy nie ma duzo i łatwiej sobie z tym poradzic.
3. zwyczajnie jak mój na poczatku chcial zebym połykała wytłumaczyłam dlaczego nie, i jeśli sie upiera to mu proponuje ze jak on połknie jedna porcje swojej spermy to ja tez to zrobie ;-) zawsze działa
 
No i to jest chyba najlepsze wyjście z sytuacji - połknij to i ja połknę. Osobiście owego czasu miałam opory przed samym umieszczeniem "przyjaciela" mojego M w ustach ale teraz nie wyobrażam sobie żeby inaczej zaczynać igraszki (jak już do nich dochodzi). Jednak przyznam, że nadal nie wyobrażam sobie finału w ustach. Pewnie kiedyś się przekonam, bo przecież wszystkiego trzeba spróbować;) Pozdrawiam Was Oralniaczki i Oralniaki :)
 
.
Ja połykam od dawna. Smak spermy mi odpowiada. Zawsze pierwszy raz jest dziwny. A swojemu ukochanemu (mam stałego, zdrowego faceta) nigdy bym nie odmówiła tej przyjemności. Zawsze też połykam w dni płodne, żeby nie zajść w ciążę. Ale nie lubię zapachu spermy i zawsze biorę wytrysk do środka. Nie połykałam spermy, gdy byłam w ciąży i podczs karmienia persią bo różne są opinie na ten temat. W tym okresie robiłam orala i wypluwałam sperme w jedwabne majtki. Ukochany sam mnie na to namówił i był bardzo usatysfakcjonowany.
 
mam nieodparte wrażenie, że powyższy post jest autorstwa faceta, którego żona czyta to forum i niekoniecznie jest zwolenniczką seksu oralnego...
 
Jestem kobietą, tak też napisałam w ankiecie. Czy to naganne, że lubię wzajemny seks oralny i że połykam spermę ukochanego mężczyzny, z którym tak świetnie się rozumiemy. 25% kobiet uprawia seks oralny. A o szkodliwym wpływie spermy na płód można przeczytać na stronach www i dowiedzieć się od ginekologa czy seksuologa. pozdr.
 
może to już pisałyście, ale.. nie czytałam wszystkiego, zanim wiec przeczytam może mo ktoś odpowie... seks oralny- członek w ustach, o tym piszecie najwięcej. a co z kobietami? Mój facet kiedy się poznaliśmy pierwsze kontakty seksualne rozpoczął właśnie od minetki, drań jeden! bo teraz nie chce tego robić, To sprawiało mi baaardzo wiele przyjemności ale już o tym zapomniałam. jakoś nie idzie go przekonać... wiem,ze członek nie jest zbyt przyjemny gdy ma sie go w ustach, nie mówiąc już o smaku spermy ale ... czy my też tak kiepsko smakujemy że ich(facetów|) to odstrasza?
 
Witam.
Dlaczego od razu odstrasza. Przyznam, że Bardzo lubię tak zaczynać rozgrywki :-D, a nawet dla mnie czasem wystarczy taki rodzaj seksu zamiast kończyć normalnym. Uwielbiam sprawiać żonie przyjemność w ten sposób i sprawia mi to dużo satysfakcji gdy czuję i słysze jak jest jej przyjemnie :rofl2:. Co do smaku to chyba bardzo indywidualne. Akurat smak żony mi bardzo odpowiada :-p. Żałuję jedynie, że po porodzie żona nawet nie chce bym to robił :confused2:, jak i nic innego, więc stosunki się Mocno oziębiły a raczej brak. Maluszek już ma prawie 6 miesięcy i ciężko mi sobie z tym radzić :-(.
Ogólnie co do smaku zarówno dla kobiety i mężczyzny to chyba indywidualna kwestia. Żona mi mówiła że sprawia jej przyjemność, nawet gdy kończę w ustach, bo wie że sprawia mi to dla mnie Bardzo przyjemne i Bardzo intymne. Choć przyznam, że nie było tego wiele razy. Zawsze jednak pytałem, czy nie jest to dla niej nieprzyjemne. :sorry:
Co do smaku żony, to mi akurat ten smak odpowiada, a bliskość i intymność sprawia wiele radości :-).
Nie ma więc co tutaj się wykłucać, jeżeli obojgu się to podoba i sprawia przyjemność, czemu nie. Warto też szczerze porozmawiać o tym, bo to mocno zbliża. :-D
 
reklama
:-) Napisałam nieco wcześniej o swoich doświadczeniach z seksem oralnym. Nie dodałam jednak, że jest to SUPER wzajemny seks oralny. Szczęsliwie dopasowaliśmy się do siebie pod niemal każdym względem, szczególnie pod wzgledem seksu. Ale jesteśmy małżeństwem, nie mamy innych partnerów, dbamy o swoje zdrowie i wtedy można wymyślać i stosować różne zachowania finezyjne połączone z delikatnym wyuzdaniem.
 
Do góry