reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex oralny

Mi tez si etak wydaje,sperma nie powinna szkodzic dziecka a seks oralny nalezy moim zdaniem do jednogo z najprzyjemniejszych. Chociaz osobiscie wolimy z mezem urozmaicenai jak np


edit.
jako moderator edytuję ten post ze względu na spam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam wszystkie dziewczyny, jestem tu nowa :-)

Mam taki problem, dość krępujący, dlatego pytam tutaj anonimowo, a nie np. koleżanek ;-)

Otóż od jakiegoś czasu mój partner nalega na miłość francuską z finiszem w buzi.
Nigdy tego nie robiłam, więc mam pewne obawy.
Głównie chodzi mi o to, czy krótko mówiąc nie najdzie mnie odruch wymiotny i się po prostu nie .....
a jak wiadomo byłoby mi strasznie niezręcznie w takiej sytuacji no i boje się , że mogłoby to rzutować na nasze późniejsze figle.



Jaki smak ma sperma, czy każda kobieta jest w stanie to zaakceptować? Jak było u Was?
 
Hmmmm moim zdaniem nie można ulegać namowom w żadnym wypadku-jeśli sama nie czujesz,że masz na to ochotę to może powinnaś poczekać. Z drugiej strony rozumiem to,że chcesz sprawić przyjemność swojemu Kochanemu. Smak spermy zależy w dużej mierze od tego jak odżywia się Twój facet i jaki prowadzi tryb zycia ( nałogi itd). Trudno określić smak ,ale chyba słodkawo-słonawy to najlepsze określenie. Z resztą jeśli Twój facet skończy głęboko w Twoim gardełku to możesz nie poczuć prawie wogóle smaku. Najlepiej porozmawiaj ze swoim partnerem szczerze i na wszelki wypadek przed pierwszym razem przygotuj sobie coś do czego będziesz mogła szybko wypluć spermę. Są kobiety, którym ten smak nie przeszkadza,ale są takie które nie potrafią go znieśc i wtedy wypluwają. Jest to kwestia do obgadania z partnerem -przygotuj go na taką ewentualność,najwyżej będzie mile zaskoczony,a nie niemile rozczarowany. Powodzenia, bo widok rozanielonego partnera po takiej miłości potrafi wynagrodzić wszelkie "niedogodności" ;o)
 
dokłądnie jak moje poprzedniczka mówi- pogadaj ze swoim facetem i spróbuj, jeżeli chcesz się przekonać. Mnie osobiście nie odpowiada smak spermy i po 3 razach powiedziałam-"basta!" i chłop jakoś to zrozumiał. Kwestia dogadania się.
 
Mi osobiście nie przeszkadza ten rodzaj seksu :-D Aczkolwiek zdarza się nam to bardzoooo rzadko, bo wolę też czuć przyjemność - taką normalną, prawdziwą i do końca :-) Chociaż nie mówię, że kiedy uprawiamy seks oralny to nie jest mi miło... bo w końcu co jest miłe dla mojego faceta to i mi sprawia przyjemność. A smak spermy mi nie porzeszkadza i nie wypluwam :-D Ale może dlatego że mój facet nie pali, rzadko wypije coś alkoholowego, nie lubi też kawy i w miarę zdrowo się odżywia to nawet mi smakuje ;-)
 
Sprubuj i zobaczysz jak bedzie.... Ja lubie tak od czasu do czasu. Nie rozumiem w czym problem, jak to mowia, wszystkiego trzeba sprubowac... Zawsze przeciez jak nie bedzie Ci pasowac, mozesz sie wycofac:"sorry kotku, ale nie dam dzis rady, zle sie czuje", albo cos ta innego wymyslic:p...
 
witam..dziewczyny maja zupelna racje..powinnas porozmawiac szczerze z partnerem jakie masz obawy..
Ja bardzo lubie seks oralny..moj partner rowniez nie pali i malo kiedy pije..odzywia sie zdrowo i lubie slodycze co wplywa na smak nasienia.. Ten rodzaj seksu bardzo preferuja faceci i ja wiedzac ze sprawie mojemu wielka frajde chetnie w ten sposob go zaspokajam..a i sama lubie sie "pobawic"..seks to fajna sprawa i dlaczego nie korzystac z jego urokow:)
 
czasem też stosuje tą formę seksu ale tuż przed wytryskiem wycofuje się i patrze jak następuje finisz - bardzo mnie to ekscytuje. A nasienie raczej dobrego smaku nie ma
 
reklama
Skoro nigdy nie próbowałaś zaspokajać go oralnie to na początek bym proponowała pod koniec dokończyć ręką. Ty sama byś sie oswoiła, poznała jego ciało i reakcje na takie pieszczoty, a co najważniejsze robiąc to stopniowo byś sie nie zraziła.Pamiętaj ,ze jesteś kobieta i bardzo łatwo jest się zrazić. W końcu sama podejmiesz decyzję kiedy iść w tej kwestii na całość. Pamiętaj wiele zalezy od Ciebie i on nie powinien Cię do niczego zmuszać. A jeśli nie uszanuje Twojej decyzji to zastanów sie nad związkiem. Bo nikogo nie mozna do niczego zmuszać.
 
Do góry