reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sex oralny

witam podobnie ja dziewczyny uwazam, ze powinnas pogadac ze swoim facetem i przedewszystkim powinnas mu powiedziec o swoich obawach. jakby nie bylo w koncu to twoj pierwszy raz wiec nie wiesz czego sie spodzioewac a rozmowa powinna pomoc. najwazniejsze to nie zmuszac sie do niczego bo wtedy nici z przyjemnosci. ja uwielbiam seks oralny i czesto tak zaspokajam mojego meza i smak spermy wcale a wcale mi nie przeszkadza.
 
reklama
Zawsze możesz mu powiedzieć, że jak będzie Cię zmuszał to i tak nic z tego nie będzie bo się nie postarasz tak mocno jakby wypływało to z Twojej chęci.
 
witam podobnie ja dziewczyny uwazam, ze powinnas pogadac ze swoim facetem i przedewszystkim powinnas mu powiedziec o swoich obawach. jakby nie bylo w koncu to twoj pierwszy raz wiec nie wiesz czego sie spodzioewac a rozmowa powinna pomoc. najwazniejsze to nie zmuszac sie do niczego bo wtedy nici z przyjemnosci. ja uwielbiam seks oralny i czesto tak zaspokajam mojego meza i smak spermy wcale a wcale mi nie przeszkadza.

A połykasz spermę? Ja nigdy nie połykałam i nie wiem czy mozna to robić w ciąży.
 
tak tak do ciebie,nie żebym podważała to co napisałaś tylko po prostu jak się to czyta to jakoś smiesznie to brzmi.pozdrawiam:-D:-D:-D
 
reklama
Ale z tym sokiem to prawda ;p przetestowałam także i karmiąc swojego kawałkami ananasem i o dziwo tak mu smakuje, że teraz sam kupuje sobie :D Kiedyś wrócił do domu taszcząc pod pacha całego ananasa, to padłam ze śmiechu :D
 
Do góry