reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex oralny

reklama
Nie mam jakoś przekonania do tego połykania, boje się że brzuch mnie rozboli. Zresztą mój mąż nie wykazywał zadnego nacisku w ta stroną, więc nie muszę czuć się do tego zobowiązana :-) może jak kiedyś o to poprosi to posmakuję.
 
ja polecam ananasa dla partnera :-D


mój mąż lubi kończyć w moich ustach lub na twarzy więc ja go bardzooo często karmie ananasem ;-):-D Smak spermy zalezy od diety więc nie zawsze jest taka fajna:-p
 
Musisz do tego dojrzec tylko sie nie obraz ze takiego słowa użyłam bo robic z przymusu i tylko dlatego zeby meżowi sprawic przyjemnosc to nie..
Ja wiem po sobie bo też mnie mąż wiele razy prosił a ja ze nie bo to niefajne itd. A pewnego dnia przełamałam sie i było super a m był zaskoczony a po tym pierwszym razie mogła bym tak codziennie :-) ale ja męża niestety mam nie za często w domu widujemy sie codziennie na skype a tak w realu co 2-3 miesiące
 
ja kilka razy spróbowałam, parę lat temu a ostatnio w ciązy. Ale mi się to nie podoba aż tak, a na szczęście mąż nie nalega bo kiedyś mu powiedziałam że jak chce ok ale niech mnie pocałuje potem i spróbuje jak smakuje. Wzdrygnął się i powiedział że już prosić więcej nie będzie bo sam zapach już mu się nie podoba :D taki mdławy . Ale na twarz czy ciało to owszem bo wiem że go to podnieca. Aczkolwiek wolę czuć go w sobie jak kończy :p
 
ja mam bardzo wrazliwa jame ustna i wiele rzeczy powoduje u mnie odruch wymiotny, np ostatnio bylam przeswietlic zeba i tez jak mi pani wsadzila jakis papierek do ust to zaczelo mnie naciagac...
Moze rzeczywiscie musze do tego dojrzec albo moze zwyczajnie to nie dla mnie ;-)
Wiktoria ja widuje meza co 3-4mies bo pracuje w uk. Kiedy go nie ma to sobie mysle, ok, zrobie to a co tam! Ale jak przyjdzie co do czego to... nieee.
 
Ostatnia edycja:
Cześc kobietki ja nie mam żadnych oporów aby mój ukochany kończył w buzi . bardzo lubię w taki sposób sprawiać mu przyjemność a on jest w niebie !!!! to jest po prostu kwestia gustu nikt nikogo nie zmusi:-) !!!!!
 
reklama
ja mam bardzo wrazliwa jame ustna i wiele rzeczy powoduje u mnie odruch wymiotny, np ostatnio bylam przeswietlic zeba i tez jak mi pani wsadzila jakis papierek do ust to zaczelo mnie naciagac...
Moze rzeczywiscie musze do tego dojrzec albo moze zwyczajnie to nie dla mnie ;-)
Wiktoria ja widuje meza co 3-4mies bo pracuje w uk. Kiedy go nie ma to sobie mysle, ok, zrobie to a co tam! Ale jak przyjdzie co do czego to... nieee.
To też sama małego wychowujesz a nie macie skype zeby sie zobaczyc ????
a i ja czasem tez tak mam ze nastawiona jestem ze zrobie cos a później nieeeee robie
 
Do góry