reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SEN-przesypianie nocy

A u nas od dwóch nocek znowu spanie we trójkę :zawstydzona/y:...Amelia znów przezywa okres buntu młodzieńczego na łóżeczko :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:...a ja jestem tak zmęczona po całym dniu i taka śpiąca że zgadzam się na spanie córeczki z nami :zawstydzona/y::baffled:...ech muszę sie wziąć w garść i znowu doprowadzić kwestię spania w łóżeczku do porządku...
 
reklama
Ola też nie przesypia nocek.wprawdzie od kilku dni w noc nie pije mleczka,ale ja tak na wszelki wypadek robię.to że w nocy przestała jeść nie znaczy,że się nie budzi.wstaje częściej nawet do 6 razy jak nie więcej.za każdym razem pije soczek.eh...nie wiem co było lepsze...

No właśnie, ja tez zauważyłam, ze jak Kubusiowi dam mleczko w nocy to ładnie śpi i to dłużej niż zazwyczaj, a wtedy i ja jestem bardziej wyspana... są plusy i minusy nocnego karmienia...
 
Ola też nie przesypia nocek.wprawdzie od kilku dni w noc nie pije mleczka,ale ja tak na wszelki wypadek robię.to że w nocy przestała jeść nie znaczy,że się nie budzi.wstaje częściej nawet do 6 razy jak nie więcej.za każdym razem pije soczek.eh...nie wiem co było lepsze...

nikt nie mowił ze przestawienie sie dziecka bedzie szybkie i łatwe ....
trzymam kciuki aby Ola w koncu zaczeła przesypiac całe nocy i zebys Ty sie w koncu zaczeła wysypiac :happy:

Monia ja tez czasami wymiekam i Dawid spi ze mną ... chociaz czasami to sama Go zabieram do siebie ... zwłaszcza w tygodniu kiedy pracuje ... teskno mi bardzo za Nim a tak miło sie poprzytulac do takiego małego slodkiego człowieczka :happy:
 
Nina nie budzi sie na jedzenie od kiedy odstawilam ja od piersi czyli od jakiegos miesiaca. budzi sie wtedy, kiedy jej cos dolega albo ma zly sen. a jesli wszystko jest ok, to spi bez budzenia od 21.30 do ok. 5. potem zaczyna sie strasznie wiercic i biore ja do siebie i wtedy dosypia tak do 6.30-7
 
Ali jak się budziła w nocy (od kiedy skończyła pół roczku)dawałam wodę przegotowana lekko ciepłą (miałam przygotowaną w podgrzewaczu)

Dziś sie nie budzi wcale - wyjątek to zły sen lub ząbki ale to rzadko sie zdarza, wtedy dam jej pić, smoka i pogłaszczę po główce w łóżeczku i jest OK
 
No juz myslalam ze tylko Marika spokojnie spi cala noc w swoim łóżeczku :-)
Moja mała idzie spac ok 21 i spi do 6-7 bez budzenia sie. Rzadko kiedy zdarza sie jej przebudzic i mysle ze to zły sen albo ząbki. Wtedy czasem wystarczy tylko ja poglaskac w łózeczku a czasem trzeba dac pic. Marika spi tylko w swoim łózeczku. Zasypia sama po zjedzeniu mleczka połozona do łózeczka :-) MoniQa byla swiadkiem ;-) Nakarmilam, odbiłam przy tym na chwilunke przytulajac, polozylam do łózeczka i wyszlam :-)
 
Ines ja myślałam,że takie rzeczy to tylko w bajkach albo w erze;-);-);-);-);-)
Gratuluję i zastanawiam się jak tego obie dokonałyście.Tak trzymac!!!!!!
 
Byłam swiadkiem Ines ... i byłam tez w szoku :-D

Ja nie mowie zebym miała problemy z zasnieciem Dawidka ... Dawid sam zasypia, jedynie musze byc w tym samym pokoju co On ... zasypia szybko ... przykłada buzke do wszystkiego co sie da i po chwili "komarek" :-)
 
Moj Kuba tez spokojnie przesypia cale nocki i to w sumie odkad skonczyl 4-5 m - cy:szok:. Usypia z nami na łozku ale potem go ciach do lozeczka i spi do rana:tak:. Jesli mu sie zdarzy obudzic ( a tez mysle ze jest to zly sen albo zabki) to wystarczy ze mu dam dydka i spi dalej. Zero problemow z nocnym spaniem:tak::-)
 
reklama
Iwonka to mamy podobnie :-) Marika w ogóle od urodzenia spi w swoim łóżeczku :tak:A cale nocki zaczela przesypiac po skonczeniu 3 miesiecy.
Aha, Marika NIGDY nie ssala smoka, smok jest be i strasznie sie wsciekała jak próbowałam go jej dac :tak:;-)
 
Do góry