reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie

Mąż to samo mi mówi żebym wkoncu wzięła się za siebie a ją sobie to obiecuje codziennie.cały mój czas pochłania moja niunia i nawet z domu nie chce mi się wyjść bo wtedy trzeba zrobić makijaż i jakos się ubrać, ale dość muszę coś wkoncu zrobić dla siebie:-)
 
reklama
gwarantuję Ci kochana, że musisz zacząć po prostu myśleć o sobie.. facet oszaleje jak zobaczy, że wychodzisz z koleżankami, chodzisz na imprezy. zajmujesz się dzieckiem? ok super! ale możesz też iść z dzieciaczkiem do sklepu, do kosmetyczki, będzie super! mało tego, niech facet przez weekend posiedzi w domu z dzieckiem a Ty wyjdź na imprezę! podział obowiązków! albo wyjedź gdzieś ;) ja mam taki plan teraz już się zapisałam na wspinaczkę i chodzę na basen byłam wczoraj. jutro rano idę z koleżanką i naszym idzieciakami na shopping!!
 
Kochana ją miałam bardzo ciężki okres po porodzie musiała wrócić z moja niunia do szpitala brała antybiotyki strasznie to przeżyłam można nawet powiedzieć że popadłam w depresję nie miałam ochoty zupełnie na nic czulam się okropnie i w sumie do tej pory mi to zostalo
 
Kochana ją miałam bardzo ciężki okres po porodzie musiała wrócić z moja niunia do szpitala brała antybiotyki strasznie to przeżyłam można nawet powiedzieć że popadłam w depresję nie miałam ochoty zupełnie na nic czulam się okropnie i w sumie do tej pory mi to zostalo
wiesz co.. ale jesteś zdrową, młodą kobietą.. ;) masz dziecko! świat dla Ciebie w zasadzie się zaczyna, to jakby nowy etap. będzie ciężko ale macierzyństwo może być piękne, te doły są po to żeby nas czegoś nauczyły, przeszłaś swoje i jesteś mądrzejsza. teraz wybierasz inny kierunek, wychodzi słońce, to wszystko wróci do normy i się ułoży.. trzeba temu tylko pomóc. dobrze się ze sobą czujesz?
 
Urodziłam dziecko niecałe 1,5 miesiąca temu, a dalej nie mam ochoty na seks, czy ktos może wie kiedy ten okres się skończy bo maż już nie może wytrzymac :-)

Na początku ja tez nie miałam ochoty. Odczuwałam ból w trakcie stosunku. Obniżyła się macica i nie było za fajnie. Wytrzymałam tak ze 3 razy w nadziei, że się poprawi, później zrobiłam sobie przerwę i po miesiączce (zaczęłam miesiączkować 6tyg. po porodzie więc po drugiej) spróbowaliśmy jeszcze raz. Było już o wiele lepiej. Po dwóch miesiącach libido było już całkiem w normie
 
To ja wręcz przeciwnie miałam bardzo duża ochotę na seks i jak tylko 5 tyg po porodzie dostałam zielone światło to hop. Tylko dużo żelu było potrzebne. Poza tym ok

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie podobnie jak u Was wialo nuda. Myślę.ze dotyczy to w pewnym okresie każdej pary z porządnym stażem związku. Po 8 lataach nie chciało się zarówno mi jak i jemu ( chociaż bardziej mi - seks był co dwa tygodnie a i tak musiałam się zmuszać). Co pomogło?
Zabawki erotyczne takie jak
hiszpanska mucha sex elixir
libi spray
wibrator

Wszystko to wniosło powiew nowości do naszego małzeństwa

Ta hiszpańska mucha... Tyle razy już o niej czytałam,że naprawdę mam ochotę aby sprobować. Z jednej strony nie chce mi się wierzyć w coś takiego,z drugiej wiele rzeczy, w które wczesniej nie wierzyłam zadziałało. Co ile stosujecie? Czy nie jest to efekt placebo? I jaki środek zamówić? Widziałam, że trochę ich jednak jest....
 
Do góry