reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

MEGI NO NIEżLE
;-):tak:

TAK TRZYMAć !!! U NAS TEż JEST OK I JAK TYLKO MAMY CHWILKę TO DO ROBOTY:-D;-)
EDI CHYBA MUSICIE Z MężEM POROZMAWIAć :tak:
 
reklama
W końcu się udało:-) :-) :-) było zarąbiście;-) ;-) ;-) zresztą zawsze nam bylo dobrze,ale po miesiącu przerwy to jest jazda:-D
Po kapieli przebrałam się w seksowna bieliznę,ale nie pokazałam jej mężowi,spytalam tylko kiedy przyjdzie a on na to,że dziś sobie jeszcze nie pograł,więc zdryzgotana poszłam do sypialni.Poczekałam 15 minut i przebrałam się w piżamę ze skarpetami...
Mąż przyszedł po godzinie i kazał mi zdjąć tę paskudną piżamę i skarpety:-D powiedział,że pachnę mlekiem,a skarpety nie są seksowne:-D a ja mu wtedy powiedziałam,że gdyby przyszedł o czasie to mialby niespodziankę;-) no to dziś mam się znowu w te bieliznę ubrać;-)
 
Edytko,fiuuuuuuuu fiuuu no to sobie poszalalas nareszcie! :-D :-p A ja mialam w piatek dostac okres i jeszcze go nie mam,no i wcale nie czuje,zeby sie zblizal. :baffled: Pewnie zaskoczy mnie w najmniej odpowiednim momencie. :baffled: No,chyba,ze jestem wiatropylna i z okresu nici przez 9 miesiecy,hahaha. :laugh2: :-p
 
Cleo, Renee nie jesteście same! Ja też tak mam... niby mam ochotę ale z drugiej strony mi się nie chce... chyba przez to, że wieczorem jestem tak padnięta, że już nie mam na nic sił....
 
Edi tak sie cieszęze maż sam przyszedł :) to dzisiaj sexi bielizna ;-);-)



Agutko ja dostała pierwsza miesiączkę 1 grudnia i do tej pory nic.
 
Edi no to gratulacje, oby tak dalej ;-)

My tez dzisiaj sprobowalismy i wyszlo calkiem calkiem :tak: tyle tylko ze przy samym wejsciu bardzo bolalo :-( ale z czasem bylo dobrze i nic nie czulam. JA poprostu nadal cholernie czuje szew, no i jestem do tego wezsza (bo maz to dosc wyraznie odczuwa). Lekarz nawet przy zszywaniu mnie po porodzie powiedzial ze specjalnie dla niego zalozy jeden szew wiecej ale myslalam ze sobie zartuje a w praktyce okazalo sie ze mowil prawde. Chcial nam pomoc a tylko utrudnil, ehh... :no:
Ale najwazniejsze ze u nas takze cosik sie ruszylo:-)
 
Cleo ja też mam podobnie.Jeśli mi się już chce to nie tak mocno tylko troszkę,tak że jak on zrobi coś nie po mojej myśli to odrazu mi się odechciewa.W piątek zmarł teśc i może teraz i przez to nic nie robimy.
 
Jak mam tak że mi się kochać nie chce na samą myśl, ale jak juz mąż mnie przekona :)cool2:) to jest super. Tzn super było kiedy kochaliśmy się ostatnim razem, bo pierwszy raz nic mnie nie piekło i nie bolało:dry:
Ale druga rzecz jest taka, że ja jeszcze nie dostałam @ od porodu, a przestałam karmić piersią całkowicie jak Milenka miała 3 msc i parę dni:dry::dry:
chyba pójdę do gina na jakąś kontrolę :baffled: oczywiście za samą @ wcale nie tęsknię, ale chce mieć pewność że tam w środku jest wszystko OK!!
 
reklama
A u mnie,jak @ mial sie pojawic w piatek,tak nadal go nie ma. :-D Ahhh,dobrze mi bez niego. :-p W sumie,to bylaby juz moja 4 miesiaczka od porodu... Bleh! I jeszcze ten strach przed wkladaniem :-p moich ulubionych tamponow. :no: :baffled: :-p
 
Do góry