reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?


A wiec termin to 15 grudnia :)
Tylko cywilny bo jestem wierząca ale nie praktykujaca :D hehe moze kiedys koscielny w co watpie :)
Skromnie na nie cale 30 osób przyjecie w restauracji :) Suknie juz kupilam ...długa biała... :D Ale skróce ja bo sie zabije na sniegu pozniej :)

A co do dawcy powiem Wam tak .. wiem wiem każdego indywidualna sprawa ale ja mu nie odpuszcze..tyle przez niego wycierpialam morze lez wylalam i nie popuszczę mu , to nie sa pieniazki dla mnie tylko dla synka i chce aby zylo mu sie lepiej zawsze 400 zł to jakis pieniadz , na ulicy nie lezy jak to mówia. W ciagu roku to suma 4800 wiec nie mało . Chce zeby mial jakis start w zyciu . Dawca ma majatek i pozniej maly bedzie mogl walczyc o swoje. To co on ma na swoim majestacie jest warte z 10 milionow zlotych. Jesli przepisze np wszystko swojej corce którą tez ma z pierwszego zwiazku moj syn bedzie mogl sie domagac swojej czesci albo ona bedzie musiala go splacic . Mysle przyszlosciowo .
 
reklama
Carlaa oryginalnie :tak: a jakie masz w końcu włosy miałaś ciachać

super dziewczyny że wam się poukładało ja życzę zwykłego szczęścia waszym związkom i rodzinom:tak: oby wszystkie poklei pisały takie newsy
 
Carlaa widzę że biedak ma dylematy z tego co pisałaś to się zgodził to znowu, pewnie ma obawy finansowe... ahhh życie takie drogie że nie wiadomo kiedy kasa ucieka wszystko coraz droższe tylko pensje maluchne, a politycy żyją w jakimś wirtualnym świecie i pokazują jakieś mapki i wykresy jak to nie jest u nas źle :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no ale dzieci to nasz jedyne szczęście no i co już pisałam lepiej żeby dzieci miały rodzeństwo jak nas kiedyś już nie będzie.... Jakoś tam sobie poukładacie a ja mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości będziesz się żalić na wagę opuchnięte kostki ;-);-);-);-) a ten ślub już tuż tuż tuż stresik jest???
 
Carlaa szkoda że tak z nimi masz powinni z dumy pękać i dbać żeby twój dzień był bardzo szczęśliwy... ja to noeraz sobie pomyślę jak to będzie jak coś zrobię nie tak i jak sytuacja oswję ona to jej się nie boję no ale każdy ma swoje sposoby a oni już widzieli i śmiechy i spazmowe płacze pewnie ;-)
A dziś w pracy rozmawiałam z babeczką przed 50 mówi że się tak śmiała na ślubie bo usłyszała pierwszy raz drugie imię męża i ją ono tak rozbawiło że nie mogła się opanować, tak ż nie ty jedna tak masz. no i ma 2 córy i mówi że żałuje że jeszcze z jednego nie ma moja mama też mówiła że żałowała że nie zdecydowała się na 3 dziecko tak że warto to dziewczęta przemyśleć:tak: lata lecą nawet nie wiadomo kiedy....
 
No Carlaa :) Czas na Ciebie :) ja już jestem po. Póki co, nie było wspanialszego dnia dla mnie :) Trzymam za Was kciukasy. W ogóle się nikim nie przejmuj i nie oglądaj się na stereotypy :p
Ja też mam podobnie, że jak się stresuję, to się śmieję :p Lepsze to od zaniemówienia np.

Co do 2 dzidzi, to mój chce, ale jeszcze nie teraz ;D a ja po prostu mogłabym już, zaraz, teraz - koleżanek maluszki niańczę :) Jakoś średnio co 5mis któraś rodzi :p
 
Pisałam kochana na forum :) 29.09 był NASZ dzień :)
Nie wrzucam zdjęć, bo nie chce dawać nikomu pożywki, a wiem, że jestem podglądana. W sumie nie mam się czego wstydzić, ale rodzinka ex'a jak i jego żonki są wyjątkowe ;] wrzucę na priv forum później :)

Będzie dzidzia u nas na bank ;D kwestia czasu i uregulowaniu kilku spraw :)
 
reklama
candy to super :) najwazniejsze sie ze uklada a innych mniej w d takich pustakow ,co zazdroszcza :)

a moj kubus pierwszy dzien dzisiaj opuscil ma jakas paskudna wysypke i mega goraczka, idziemy do lekarza, bo podobno w przedszkolu panuje szkarlatyna ech , a ja jeszcze dzisiaj mam fajna kasowa fuche i jak na zlosc, ale ide bo zrobic ,kazdy grosz sie przyda
 
Do góry